Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hallgató megállhat autóval?

Hallgató megállhat autóval?

Figyelt kérdés

Lehet közvetlenül nem ebbe a kategóriába tartozik, de bízom benne kapok rá választ. Tehát a Debreceni Egyetem Állami- és Jogtudományi Kar területén hallgatók megállhatnak autóval, vagy csak az oktatók?

köszi



2018. máj. 20. 19:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Anélkül, hogy valaha is jártam volna Debrecenben, azt gondolom, ott is vannak KRESZ táblák, amik segíthetnek eldönteni ezt a kérdést. Vagy ha azok nincsenek is, az egyetem portása nyilván útba fog tudni igazítani.
2018. máj. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem emlékszem, hogy láttam volna bármiféle táblát, amikor arra sétáltam, de ott az uszoda a másik oldalon, rakd le ott. Annyi séta csak belefér. Vagy a csarnok feletti lakótelephez parkoltasd le. De nézz körbe, van ott pár parkolóhely a hotel meg a csarnok környékén is.
2018. jún. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!