Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyiből jön ki álagban egy...

Mennyiből jön ki álagban egy jogsi?

Figyelt kérdés
Sulitól függetlenül.Mert látok olyanokat hogy 130.000 meg ilyenek. "Diákbarát" árak és noha nincs benne a vizsgadíj akkor is túl kedvezőnek látom. 200 alatt tényleg nem lehet B kategóriát lerakni? Mert nem akarok annyit költeni rá.
2018. máj. 24. 09:31
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%
Sajnos nem. Viszont reszlet fizetesi lehetoseg van. En is most fogom letenni.
2018. máj. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

"Mert nem akarok annyit költeni rá" - pedig hosszútávon ez lesz életed egyik legjobb befektetése.

Én 10 éve vezetek, nekem 150 ezerben volt, ezért a 200 reálisnak tűnik. Nyilván sok múlik azon, hány óra után mész el vizsgázni, és a forgalmi vizsga hányadik alkalomra lesz meg. Mert a forgalmi vizsgadíj többszöri befizetése + a pótórák nagyon megdobhatják az árat.

2018. máj. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 nemaRendőrség ***** válasza:
100%

200 alatt nem nagyon jön ki. Nemcsak forgalmi vizsga díja, de a kresz és elsősegély vizsga díja sincs benne. Eü alkalmassági sem, pótórák ára stb.

Régen csak óraszám volt megadva, már óraszám és min km is, és nem nagyon lehet levezetni annyi km-t annyi óra alatt

2018. máj. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Igen a pótórákra még számolok is viszont igyekszem úgy alakitani a dolgokat hogy ne bukjak meg :D mert ha forgalmi elkaszálnak az a plusz 10 óra 30000 forint kb úgyhogy meglátjuk. Nekem a 130 zsigereiben unreális ár. De ha rájönnek a pótórák akkor már mindjárt egy "normális" árat kapni. A vizsgadíjakat még bele sem számolva.
2018. máj. 24. 10:09
 5/14 A kérdező kommentje:
Lehet hogy sokat problémázok rajta de én teremtem elő az árát és az én koromban még nehézkesebben jön a pénz. Merthát most múltam még csak 19
2018. máj. 24. 10:11
 6/14 anonim ***** válasza:
81%

Kedves Kérdező!


Ne higgy a 130-as, meg 200-as áraknak, mert a gyakorlatban ezeknek kb. a duplája, mire megszerzed a jogsit!


Lecsipegetnek az órákból, apróságok miatt is simán meghúznak a vizsgán és igazából rajtad kívül senki másnak nem érdeke az, hogy gyorsan levizsgázz....


Elhiszem, hogy te sem akarsz annyit költeni rá, de majd megtapasztalod te is, hogy bizony a jogsi költséges "mulatság"!

2018. máj. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Igen a Koroknaira rá is illik mindez. Ismerősömet is egy apró hibáért húzták és őneki is bőven 200 felett jött ki. De azt hittem ez egyedi eset.
2018. máj. 24. 11:22
 8/14 A kérdező kommentje:
Dehát ez sajnos olyan hogy ha kell a jogsi akkor annyit fizetsz amennyit ők nem szégyelnek. :(
2018. máj. 24. 11:23
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 200 alatt nem nagyon lehet, de azért biztosan vannak olcsóbb iskolák is. Nekem 300 felett jött ki a végére, de én vettem pótórákat is és a forgalmin egyszer megbuktam, szóval azt ismételni kellett. Mikor én jártam, akkor 30.000 volt a kresz oktatás és 3500 volt egy vezetés óra, az elsősegély oktatás árára már nem emlékszem és akkor még hozzájön a három vizsga ára, ami elviekben egységes. Azóta pedig mindent megemelt az autósiskola, pl. egy vezetés óra 5000 forint... Szóval igen, elég drága.
2018. máj. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Én kb. 180ból raktam le,de minden sikerült elsőre,és csak +10 órát vettem.


Ismerősömet 3x (??) buktatták meg(ebből 1 alkalommal hibázott tényleg,a másik kettőn meg kellett buknia,hogy kijöjjön a napi betevő a vizsgabiztosnak),40 órából ment először vizsgázni,minden bukás után még kellett plusz órát vennie. Nem akartam tolakodó lenni,és nem kérdeztem végül hogy akkor pontosan hány órát vett,és mennyit bukott valójában. A lényeg a lényege 400-ból lett meg neki a jogsi,ezt elárulta.

2018. máj. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!