Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ti mit csinálnátok, ha ilyen...

Ti mit csinálnátok, ha ilyen tanárotok lenne?

Figyelt kérdés

Már második éve tanít ez a nő. Első évben 4 hónapot hiányzott, helyettesítőt meg nem kaptunk. A végén nagy nehezen az osztály átment kegyelemmel, de így is július elejéig jártunk be miatta.


Imádkoztunk, hogy idén ne kapjuk meg ezt a tanárt egy tantárgyra se. Erre mit ad Isten? Osztályfőnökünk lett. Úgy kezdte az egészet megint, hogy december környékén eltűnt, és most jött vissza suliba úgy március környékén. Az egész osztály magától tanult, helyettesítő nem volt. Viszont az utolsó két nagydogában meg nem segített, hiába visszajött. Kérésre se. Gondoltam nem várok rá, megcsinálom egyedül. Megírtam azt a két 1500-1500 szavas esszét, és igazából el is találtam a témát.

De viszont ma jön oda hozzám, visszadobja mindkettőt, hogy ezek nem jók. Majd (Hál' Isten) elmagyarázta mi a feladat (végree!!), és igazából tök könnyű lett volna... Ha az elején megmondja miről is kell írni, nem pedig a telefonját nyomkodja egész órán.

Az egész helyzet nagyon idegesítő, mert ha segített volna, akkor a suliból megspórolok magamnak 3 és fél óra írást, és 2 hetet, mert pont szemeszter vége és addig nem találkozunk...


Ti mit csinálnátok ilyen helyzetben? Lenyelnétek és megírnátok újra azt a két esszét, vagy esetleg panaszt tennétek? Valószínű az elsőt választom, de azért mégis olyan zavaró ez az egész... Tavaly is lett panasz téve, mert majdnem rajta múlott, hogy ne legyek teljesen kitűnő. Látszólag semmi haszna nem volt.


Ja meg ha már itt tartunk, az órarendet nem tudták még lerendezni. Még most se... Az egyik tárgyra nem volt tanárunk, és 3 hete kezdtük el az egész éves anyagot. Ha a "fentiek" jól végzik a dolgukat, már ma szabadulhattam volna suliból 😔



2018. máj. 25. 19:28
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!