Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ti mit csinálnátok, ha a volt...

Ti mit csinálnátok, ha a volt pszichólogusotok a tanárotok lenne?

Figyelt kérdés
Egy jó ideje már nem járok hozzá, de ő tanít engem és ez nekem kellemetlen, főleg mert olyanokat mondtam neki, hogy utálok élni. Néha logók az óráról is, mert ha bemegyek, tuti elsírom magam, de ezt hála Istenek nem vette észre. Mivel logók, azt hiszi, hogy provokálni akarom. De most is vele lesz órám és már nagyon félek! (Nem suli pszichológus) 16l

2018. febr. 20. 11:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ez tényleg kellemetlen. Másik osztályba nem tudsz átmenni ahol ép nem ő tanít? Vagy másik suliba? Ami ugyan olyan szakos, amibe te jársz.
2018. febr. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez még akár jól is jöhet, mert így biztos, hogy megértőbb veled.
2018. febr. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mennyi ideig jártál hozzá, és mióta nem?

Egyáltalán hogy alakulhatott így a dolog? Egy középiskolai tanár, akinek mellette praxisa is van?

2018. febr. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#3


Én is ismerek gyermekpszichológust,aki tanít is.Nevelési tanácsadó is volt meg tanított is meg iskolapszichológus is volt.Volt,hogy egyszerre csinàltatok a hàrmat,volt hogy csak tanított ,volt hogy csak iskolapszichológus volt...

2018. szept. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Egyébként ő is úgy volt, mint amit 4-es mond, de én idén sulit váltottam úgyhogy hála Istenek ezzel már nem lesz probléma....
2018. szept. 3. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!