Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nagyon nem akarok erdei...

Nagyon nem akarok erdei iskolába menni, de kötelező, legszívesebben korházba keríteném magam, hogy orvosi igazolással ne kelljen mennem. Mi mást csinálhatnák? Kötelező.

Figyelt kérdés

Még osztályozni is fogják a munkánkat, de iszonyat depresszíven érzem magam és csak pihenni akarok, miután az apám butának nevezett, mert amíóta lázadtam csak hogy kiálljak magamért, nem bízik bennem, nem hallgat meg és a magyarázatokra azt mondja kifogás, vagyis kitalált. A félelmeimre is, mintha az olyan könnyű lenne.

Ha valami őrültséget csinálok, kaphatok pszichológusi igazolást? Kérlek segítsetek mit és hogy, de én ezt nem bírnám.

Köszi!



2018. máj. 28. 00:45
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Persze. Három hete volt, másnap kellett indulni, így sietni akartam az elkerülésével, vagyis nem volt idő hogy lebetegítsem magam xd. De jó hogy szólsz, máskor odaírom
2018. jún. 16. 01:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!