Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miert érzem azt igy szobeli...

Miert érzem azt igy szobeli elott hogy semmit nem tudok?

Figyelt kérdés
Tobb honapja minden nap reggel 8tol este 8ig tanulok es semmit nem tudok ugy erzem. 😭😭 orankent kap el a sirogorcs.

2018. jún. 22. 16:51
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Nincs ember aki napi 12 órát tudna tanulni, úgyhogy ne vetíts. Valószínűleg azért érzed így mert túlságosan kishitű vagy / komplexusaid vannak / esetleg akutt hisztérika.
2018. jún. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, ilyenkor mindenki ezt érzi, mert túl sok a tényanyag. Én is már másfél hónapja tanulok, naponta 4-5 órát, és most ahogy ismételek, először úgy érzem, hogy semmit sem tudok, de ahogy elolvasom a tételeket és ahogy felmondom, jönnek az infók. Szóval nyugi, menni fog.
2018. jún. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Akutt hiszterika.... csak gratulalni tudok neked is ''kedves'' elso. Inkabb maradtal volna ott ahol eddig voltal ezert kar volt ide jonni mar ne is haragudj.

Igen muszaj sokat tanulnom mert nehezen tanulok es magolok. Nem tudok vele mit csinalni. De azert köszi....


Félek hogy nem fog sikerulni most is probaltam felmondani es egyszeruen nem tudtam. Pedig egy csomo idot toltottem vele. Felek hogy feleslegesen mert elfelejtem 😭

2018. jún. 22. 20:03
 4/5 anonim válasza:
Nem tudom, de én is úgy érzem. Igaz, én nem is tanultam hónapokig, csak kb 1 hónapja kezdtem el...
2018. jún. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Második vagyok


Menni fog, hajrá! :) Holnap derül ki, mikor leszek. Jobb lenne túl lenni rajta már holnap...

2018. jún. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!