Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Középiskolában halasztottam egy évet (nem a suli miatt), úgy volt, hogy vissza fogok menni, de nem merek már azok után ami volt. Holnap megyek beíratkozni egy másik suliba (2 év még) a szívem szakad meg, hogy nem megyek vissza, de a félsz erősebb. Nem vágyódom oda, ahova holnap megyek. Jó döntést hozok, hogy oda megyek, ahova nem szeretnék? Valahogy úgy érzem, hogy nem és el sem tudom ott képzelni magam. Nagyon szerettem azt tanulni ahova jártam. Helyes döntést hozok?
2018. júl. 8. 17:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Milyen fajta suliba jártál?

Milyen szakon voltál?

2018. júl. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Könyvelő
2018. júl. 8. 18:13
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha egy olyan helyre szándékozol menni, amit bem szeretsz, akkor inkább ne menj! Csinálj olyat, amit szeretsz, olyan helyen, ahol jól érzed magad! Oké, hogy félsz, de ne hagyd, hogy a félelem vezéreljen.
2018. júl. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!