Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetem mellett mennyi szabadi...

Egyetem mellett mennyi szabadidotok van?

Figyelt kérdés
Ha nincs vizsgaidoszak

2018. júl. 24. 11:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Minden órára be kellett járni, így reggeltől délután háromnál előbb sohasem voltam szabad.


Általában:

H: 8-15

K: 8-15

Sz: 8-17:30

Cs: 9:30-16

P: 8-11:30


Nem volt opció a "nem megyek be", mert minden órán katalógus volt, az órarendet pedig kézhez kaptuk, sohasem állíthattuk össze.

2018. júl. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez melyik egyetem? Es milyen szak?
2018. júl. 24. 11:49
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi megkapjuk az órarendet, nem magunknak állítjuk össze. Szeptembertől így fog kinézni

H 8:15-14:00 (lyukas nélkül)

K 8:15-18:00 (lyukas nélkül)

Sz 8:15-14:00 (lyukas nélkül)

Cs 8:15-18:00 (2× 90 perc lyukassal)

P : 8:15-10:00

És még 3 szabadon valasztható tárgyat fel kell vegyek plusszba.

Sok a gyakorlat és előadásokra is be kell járni ha érteni is szeretném a dolgokat. Persze amit otthon is meg tudnek tanulni, ott katalógus van, ergó nem lehet ellógni.

2018. júl. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Azta ti hova jártok, hogy kézhez kapjátok az órarendet, és mindenhova be kell járnotok? o.O

Én ugy össze tudtam eddigi 2 félévben állítani órarendem, hogy pénteken nincs órám, és többi napon 9 előtt nincs órám.

Egyébként én nem vagyok egy óráról órára tanuló, ezért ha nincs vizsgaidőszak, akkor egyetemen kívül csak akkor foglalkozok vele, ha épp valami érdekel, érdekesnek tartom. Szóval napi 4-5 óra (nem melózok) szabadidőm kb mindig van.

2018. júl. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Sziaa te hol tanulsz es mit?:)
2018. júl. 24. 14:50
 6/8 anonim ***** válasza:
PE vegyészmérnök
2018. júl. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Orvosin mi is kézhez kapjuk az órarendet.


Az meg változó, hogy mennyi szabadidőm volt. Mivel nálunk nem volt kötelező bejárni az előadásokra, ezért voltak olyan napjaim, hogy elméletileg semmi szabadidőm nem lett volna aznap, gyakorlatilag meg elég sok volt.

Viszont cserébe emellett sok gyakorlatunk is volt, így azért voltak nagyon is fárasztó napok.

Meg ugye van olyan, hogy két óra között van mondjuk másfél óra szüneted, hát, azt azért annyira értelmesen nem lehet eltölteni, szabadidőnek meg közel sem nevezném.

Alapvetően ami ténylegesen saját szabadidőm volt, azok az esték voltak, ha nem kellett tanulnom. De pl. a hétvégéim szinte mindig totál szabadok voltak. (cserébe viszont vizsgaidőszakban majd' meghaltam)


Azért írtam ennyire múlt időben, mert fogalmam sincs, hogy most szeptembertől milyen lesz még, de gondolom hasonló. :D

2018. júl. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ME GTK fsz.

Változó, hogy melyik nap mennyi volt, pénteken pl nem is volt óránk, meg sok olyan volt hogy napközben lyukas.

Itt csak a gyakorlatokon kell részt venni, igaz ez sok esetben előadással egyben van tartva (meg azért ajanlott azokon is ottlenni). Gyakorlatról 3 alkalmat lehetett hiányozni.

Attól is függ hogy kell-e zh-ra tanulni, meg van-e tartva minden óra, bemész-e mindig mindenre, vállalsz-e diakmunkat egyetem mellett, stb.

2018. júl. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!