Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Veszprémi Hotel Magister-rel...

Veszprémi Hotel Magister-rel kapcsolatban lenne kérdésem. Ezek a dolgok hogy vannak?

Figyelt kérdés

Most vettek fel minket párommal Pannon Egyetemre, és az a kérdés, hogy elsoéveseknek adnak Hotel Magisterben koedukált, vagyis 2ágyas szobát?

428 és 382 pontunk van, ha ez számít.



2018. júl. 26. 20:29
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Persze adnak, mért ne adnának? Egyetemeknél max valami elcseszett egyházi koliknál nem lehet vegyes szoba. Annyi, hogy koliba jelentkezésnél ki kell töltened neked is, és párodnak is egy kérelmet, hogy egy szobában szeretnétek lenni.
2018. júl. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!^^ Még esetleg azt tudni lehet, hogy ezt a kérelmet Neptunon kell majd beadni, vagy postai úton, emailben?
2018. júl. 26. 21:11
 3/23 anonim ***** válasza:
Nem csináltam még ilyet, de logikusan gondolkodni nyilván neptunon, ahol jelentkezel koliba. Am milyen karra mentek? :D jövőre én is oda megyek.
2018. júl. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Én MFTK-ra, párom GTK-ra
2018. júl. 26. 21:33
 5/23 anonim ***** válasza:

kérdező felmentem a PE oldalára, és ott már elérhető a jelentkezési lap, sőt aug. 3-ig lehet jelentkezni!!!

[link]

ha te se kaptál emailt akkor alul meg tudod nyitni a jelentkezési lapot.

2018. júl. 27. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Egyébként a jelentkezési lapon van egy rész, hogy kivel szeretnél lenni, ha mindkettőtöket ugyan abba a koliba felvesznek, akkor egybe kerültök.
2018. júl. 27. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!^^

Tegnap este én is megtaláltam az oldalt, már ki is töltöttük oket, hétfon visszük a postára

Remélem egy szobába osztanak be minket

2018. júl. 27. 14:53
 8/23 anonim válasza:
én oda jártam és nem hallottam soha hogy gólyákat felvesznek kétágyasba, csak gondoltam azért szólok hogy legyen reális rálátásotok.
2018. aug. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Már mért ne vennék fel őket két ágyasba? :D Csak két ágyas szoba van. (egyébként már jelentkeztünk)
2018. aug. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Tehát semmi esély arra, hogy 2ágyast kapjunk?
2018. aug. 2. 11:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!