Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Veszprémi Hotel Magister-rel...

Veszprémi Hotel Magister-rel kapcsolatban lenne kérdésem. Ezek a dolgok hogy vannak?

Figyelt kérdés

Most vettek fel minket párommal Pannon Egyetemre, és az a kérdés, hogy elsoéveseknek adnak Hotel Magisterben koedukált, vagyis 2ágyas szobát?

428 és 382 pontunk van, ha ez számít.



2018. júl. 26. 20:29
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
62%

Előző dehogynem. Rokonom egy évvel idősebb tavaly kezdett ott.

Az hogy a fürdőt 4en használják mért lenne kizáró ok? legtöbb koliban a szintenkénti fürdő jellemző, ahoz képest csak 4 ember tiszta luxus. Ez fel nem fogom miért kizáró ok nálad, netán amíg valaki fürdik a másik wczik vagy hogy képzeled el?.. :D Egyszere egy ember van a fürdőben. Szépen bezárja az ajtót és kész.

2018. aug. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy késői a válasz, de lehet cserélgetni ha mindenki belegyezik és blokk társnak ha jól tudom nincs sok beleszólása.
2018. aug. 24. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

Ahol emeletenkent van egy furdo, ott sem koedukalt a furdo.

Es a blokktarsaknak is ala kell irniuk a szobatars cserelos papirt. (Tudom, mert iden koltoztem en is.)

De legyen ahogy gondoljatok. (Bar jo lenne ha olyanok valaszolnanak, akik ott is laknak, es ismerik a szabalyokat.)

2018. aug. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!