Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kihagyni a gólyatábort?

Kihagyni a gólyatábort?

Figyelt kérdés

Idén leszek elsöéves egyetemista, de a gólyatábornak csak egy napjára tudnék elmenni. Az Isten háta mögött lesz és még a teljes 3 éjszakát és étkezését ki kell fizetnem!!


Hátrányból indulok ha nem megyek el? A karon kb 400-600an vagyunk a szakon meg 80-90en szoval annyira nem aggodok, hogy nem találok barátokat:D de mégis...


Érdemes lenne még arra az egy napra is elmenni? Mondták, hogy tankörökbe osztanak... és ha nem megyek akkor mi lesz?:(:(



2018. aug. 8. 08:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Semmi nem lesz ha kihagyod.

Én egyet kihagytam, azóta újrafelvételiztem és kihagyom most is.

2018. aug. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak egy napra tudnál menni, akkor felesleges, nem fogsz semmilyen hátránnyal kezdeni. Óriási buli, rengeteg barátot lehet szerezni, sok érdekes embert meg ismerni, de egy napra nem érdemes elmenni szerintem.

Sokan a gólyatábor után kerülnek be az egyetemre pótfelvételivel, miattuk úgysem lesz olyan nagyon fontos tankörökre osztás :)

2018. aug. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy napra semmi értelme, főleg ha az egész pénzt kifizettetik veled, alapból jó ha megy rá az ember (én anno nem voltam) kicsit ismerkedik, de nem létfontosságú dolog, az egyetemen úgysem feltétlen futsz össze a golyatáboros ismerősökkel, össze vissza osztják be az órákat.
2018. aug. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is most vagyok gólya, nem megyek gólyatáborba. Nagyon messze van, 4 nap, drága. Neked végképp nem éri meg, ha csak egy napra tudnál menni. Nem ezen fog múlni, hogyan alakul majd az egyetemi életed vagy a tanulmányaid.
2018. aug. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is most kezdem az egyetemet. Én sem megyek, bár ha akarnék akkor sem tudnék mert az egyik nap pont beleesik amikor orvoshoz kell mennem és már jóval hamarabb megkaptam az időpontot.
2018. aug. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam de nem volt egy nagy durranás. Pofátlanul drága volt ahhoz képest hol és milyen szállás volt meg milyen menzás kaját tartalmazott. Én az ELTEs erőszakolós botrány után voltam szóval kb gyerekjátékokat mertek csak kitalálni a szervezők. Egy pub jött le velünk akik másfélszeres áron adták a piát mint amúgy szokták, bevinni nem lehetett alkoholt (átnezték a cuccainkat, gondolom a pub miatt) de nem lehetett kimenni a boltba venni (ami nem épp a közelben volt). El lehetett hülyülni pár emberrel, de gyakorlatokon/koliban is könnyű haverkodni.
2018. aug. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem lesz probléma ha kihagyod. Ott tartós kapcsolatok jellemzően nem szoktak kialakulni. Sokan el se mennek GT-ba. Majd az első héten ismerkedj meg sok emberrel, fpleg azokkal , akikkel úgyis együtt fogsz tanulni.
2018. aug. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én nem voltam, és semmi hátrányom nem származott a dologból. Első nap kicsit fura volt, hogy egy ismerősöm sincs, de ez az első órán már meg is változott. Semmiről nem maradtam le.
2018. aug. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!