Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miskolci Egyetem-Golyatabor...

Miskolci Egyetem-Golyatabor mikor-kiknek-mivel kell keszulni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Én pótfelvételiztem csak, viszont egész jó pontszámom született. Esetleg ha felvesznek, akkor mindenféleképpen értesítenek majd a gólyatáborról? Mert ugye az eredményhirdetés 24-én lesz, a gólyatábor meg 25-étől kezdődik, ez így elég érdekes...Vagy a gólyatáborba csak azok mehetnek, akik nem pótfelvételivel kerültek be? Meg ezt hogy kell elképzelni? Mármint ha a pótfelvételizők is hivatalosak az eseményre, akkor hova kell menni? Csak beállítok és kész? Kell vinni valamit magammal? (Pl kaja,innivalo, oltozek,ajandek stb)

Kb. milyen hosszúra nyúlik egy-egy napja a gólyatábornak? Milyen öltözékben érdemes menni? Az első napján inkább "csinosabba", vagy az ráér majd a tanévnyitó ceremónián? Értékeket lehet majd valahova bepakolni, ha a "feladatozáshoz" kerülna sor? (Táska, teló, penztarca stb.)

Bocsi, csak annyira pánikolok mindentől is, főleg ettől az egésztől, amióta realizálódott bennem, hogy 1 nap választja el a kihirdetést és a gólyatábort...Elég hülye megoldás, de mindegy.

Nagyon megköszönném, ha valaki írna pár sort, akinek már volt resze egy gólyatáborban. :)


2018. aug. 9. 10:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Így értelemszerűen nem mehetsz gólyatáborba, főleg hogy addigra minden hely 99% hogy betelt rá.

A gólyatábort nem a pótfelvételizőknek találták ki.

2018. aug. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pótfelvételi esetén nem mehetsz GT-ba.
2018. aug. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítségeteket!

Csak azt nem értem, hogy a gólyatábkr miért is "nem a pótfelvételizőknek találták ki"?! :/ Azért igazán gondolhatnának rájuk is, ugyan olyan diákok, mint a többiek. Csak vagy lecsúsztak a jelentkezésről (mint pl. én), vagy sajnos normál keretek között nem sikerült bejutniuk sehova. Na mind1, akkor ennyit az izgulásról. :D

2018. aug. 9. 13:06
 4/5 anonim válasza:
100%
A gépész balekhétre a jelentkezési díjat ami 20 ezer forint 17-éig kell átutalni, ha jól tudom a többi karnál is így van.
2018. aug. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyszerűen nem volna kivitelezhető. A pótfelvételinél nincs garantálva, hogy bejutsz, míg normál körülmények között már biztos a helyed mire jön a GT ideje. Ezenkívül pedig egy GT rengeteg pénz és szervezés, amihez szükség van napokkal előtte pontos résztvevő-számokra.
2018. aug. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!