Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tanárok! Érzi úgy néhányótok,...

Tanárok! Érzi úgy néhányótok, hogy nincs ereje elkezdeni a következő tanévet, nem tudott feltöltődni a szünetben?

Figyelt kérdés

2018. aug. 12. 12:06
 1/5 anonim ***** válasza:
42%
Ne menjen az ilyen tanítani mert csak a gyerekeken veri le. De hát könyörgöm azt megértem ha a fizetést keveslik de szerintem egy tanárnak nagyon nincs joga kevés szünetet sírni.
2018. aug. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azért első, a tanároknak bőven nem annyi a tényleges nyári szünet, mint a diákoknak.
2018. aug. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Andizsuzsi ***** válasza:
49%
De bőven több, mint bármelyik másik szakmában dolgozónak.
2018. aug. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ugyan én nem vagyok tanár, de édesanyám igen és én látom, hogy mennyit dolgozik igazából. Reggel 5kor kel és valamikor hazajön a délután, nyilvánvalóan attól függően, hogy mennyi munkája volt bent. Miután hazaért is a következő napra készül, esetleg dolgozatokat javít vagy szimplán eltervezi, hogy mit is akar konkrétan tanítani az iskolában, mivel minden évben változik a tanterv, speciel idén van olyan tantárgya amit neki is meg kell tanulnia. Hogy a tanároknak van-e a legtöbb szünete/pihenési ideje az egy érdekes kérdés, előbb azt kéne definiálni, hogy mit is értünk ezalatt. Ha azt, hogy az az idő amikor nem kell a munkahelyén lennie, akkor valóban, nekik van a legtöbb ilyen idejük. De ha arról beszélünk, hogy az az idő, amikor nem kell foglalkoznia a munkával, nem zavarják a munkahelyéről idióta telefonhívásokkal akkor szerintem egálba lehet a többi szakmával.
2018. aug. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Andizsuzsi ***** válasza:
47%

"előbb azt kéne definiálni, hogy mit is értünk ezalatt"


Fizetett szabadságot értünk alatta, ami pedagógusok esetében 46 nap.

Édesanyád nem dolgozatot javít hajnali ötkor?

2018. aug. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!