Egyetemi órák? Lent

Figyelt kérdés

Ha a mintatanterv szerint első félévben 10 tárgyat kell felvenni és mindegyik heti 2x van akkor meglehet oldani, hogy pénteken ne legyen órám van esélytelen?

Ez soknak számít?


2018. aug. 18. 19:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak úgy lehet megoldani, hogy pénteken kevesebb órád van, de az, hogy egyáltalán ne legyen órád, az esélytelen.
2018. aug. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
51%
Első félévben általában szoktak adni egy fix órarendet, azaz nem tudsz válogatni hogy mikor legyen az óráid. (De sok helyen még utána se. Én a Pannon-on vagyok mint villamosmérnök hallgató, nálunk minden tárgynak 1 időpontja van, nem tudunk variálni azzal, hogy mikorra vesszük fel. De mondjuk a Péntek mindig szabad teljesen. Viszont így elég hosszúak a napok, volt hogy heti 2x is 8-18-ig voltak óráim.) Ha heti min. 2 alkalommal van megtartva egy adott óra, akkor az első félév után már biztos hogy tudsz vele variálni hogy mikorra veszed fel (ha elég gyors vagy, mert gyorsan be tudnak telni férőhelyek egy órán). Ha mondasz egy intézményt + szakot akkor lehet valaki konkrétan tud arról információt adni, hogy ott hogy működik ez.
2018. aug. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!