Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Középszintű informatika...

Kovasky kérdése:

Középszintű informatika érettségin milyen progaromkat és hanyas verziót használnak?

Figyelt kérdés

Acces 2010 stb. ezekre gondolok.

Szövegszerkesztés van. weblab készítés.

Prezentáció

táblázat kezelés

adatbázis kezelés.



2018. aug. 27. 18:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha iskolába jársz, akkor az iskolában kell megkérdezni. Augusztus 31-éig kötelesek közzétenni, hogy 2019-ben milyen programmal és milyen verzióval érettségiztetnek, illetve van-e valamiből választási lehetőséged. Ennek megfelelő szoftverválasztási lapot kell eléd tenniük, amikor majd leadod a jelentkezést.
2018. aug. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Középszintű írásbelin 4 feladatot kell megoldani. Ami minden évben benne van a feladatsorban, az a szövegszerkesztés (Word 2016), a táblázatkezelés (Excel 2016) és az adatbáziskezelés (Access 2016). Ezek nagyobb kaliberű feladatok, több pontot is érnek. A negyedik feladat az adott évtől függően vagy a prezentációkészítés (Power Point 2016) vagy a weblapszerkesztés (Sharepoint Designer 2007). Nem vagyok benne biztos, hogy ez mindig így van e, de amikor én érettségiztem idén tavasszal, nekünk PPT-t kellett készíteni, míg előző évben weblapszerkesztés volt a feladat.

Ha gyakorolni szeretnél, akkor a Microsoft Office 365 programjait ingyenesen le tudod tölteni a hivatalos weboldalukról, mert az állam támogatja. Ha jól tudom, az iskoládban tudsz email címet és jelszót kérni hozzá.

2018. aug. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ahogy mondtam, az iskola adja meg. Neked ezek voltak, másnak meg más.
2018. aug. 31. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!