Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyire nyugis és csendes...

Mennyire nyugis és csendes munka a víz-gáz fűtés szerelés, és a búrkolói munka?

Figyelt kérdés

Szeretnék szakmát tanulni és ezekre gondoltam.


De mondhadtok még nyugis és csendes munkákat arra gondolok hogy ne kelljen kiabálni mert zaj van :) mert az nekem probléma.



#szakma #szakmunka #burkoló #víz-gáz fűtés szerelő
2018. szept. 3. 05:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a burkoló csendes munka, már amikor éppen nem kell bontanod. Amikor bontanod kell, az hangos.
2018. szept. 3. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

központifűtés és gázhálózat rendszer szerelő vagyok,mellette végeztem gáz és hőtermelő berendezés szerelőit, ha van szakmai tapasztalatod suli után akkor itthon kaphatsz vidékiként 350-400 ezer körüli fizetés akár vállalkozó mellett,én holding cégnél vagyok,nem panaszkodhatok.

Csendesnek nem csendes mert mégis csak flex kalapács ezek alap kellék,de ha jó helyen dolgozol pl karbantartóként egész nap ücsörögsz mint én és hazaviszed a jó pénz,mellette tudsz maszekolni :)

2018. szept. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Arra voltam kíváncsi hogy a munka nagyrészében nincs nagy zaj. Mert ahol most dolgozok ott raklapokat szögelünk 3 asztalon és asztalonként 3-3 szögező pisztoly csattog olyan mintha lőtéren lenne az ember.
2018. szept. 4. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!