Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Otthon, egyedül, munka mellett...

Otthon, egyedül, munka mellett mit érdemes tanulni?

Figyelt kérdés
25/L
2018. szept. 3. 19:24
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
69%
Ha nincs időd semmire akkor hogy akarsz új dolgot tanulni? Nem érdemes kimeríteni magad, annak nincs értelme.
2018. szept. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

A munka melletti állandó tanulástól, Profession bújástól vagyok kimerülve, meg attól, hogy a szabadságaim vizsgákra és állásinterjúkra mennek. Attól, hogy ezek feleslegesek voltak, kétségbeesett.



Van, aki szeret pörögni, sőt, igényli, mert unatkozna. De nem mindenki ilyen!

2018. szept. 4. 11:06
 13/16 anonim ***** válasza:

Azt hiszed, én nem mentem át ezen? Évekig vegetáltam otthon egy halva született projekt fölött, nem azért írtam le mindazt, ami leírtam, mert überf@asza vagyok, hanem mert ezt már rég végigzongoráztam. 5 év ment el az életemből, a tizes és huszasaimból azzal, hogy nem bírtam semmibe belekezdeni, mert valami mindig visszahúzott. Abszolút kiégés! De ezen a ponton túl kell tudni lendülni, meg KELL találnod magad, és ezt csak úgy teheted meg, hogy kipróbálod a lehetőségeidet. Saját bőrömön tanultam meg, hogy ebben a büdös ég világon senki nem fog segíteni, és vért hugyoztam, mire eddig eljutottam. Nem magától élvezem a pörgést, hanem megtanultam élvezni, mert tudom, hogy ez vezet el a célomhoz, de ha nincs célod, mi vezessen végig bármelyik úton is?


Nem rosszindulatból írtuk, amit írtunk, hanem (azt hiszem többségében) tapasztalatból. Elvileg erről szól a GYK, nem?

2018. szept. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Igazán pörgést nem szeretnék, akkor már maradjon az "alantas" munka.

Lehet pörgés, de csak kicsi.


Nincs célom.

Nem szeretek dolgozni.

Hegyen, erdő közepén élnék, kis kerttel, a fényképezőgépemmel, a tűzhelyemmel, a sportcuccokkal és egy laptoppal. Esetleg kutyával, macskával mindenképp.


Miután ez nem így működik, minden más kompromisszum nekem.


Engem 3 óránál tovább semmi se köt le.


Az álomvilágomban is lehet, hogy 3 hónapig folyton fotóznék, majd fél évig egyáltalán nem.



Kompromisszum.


Így is megszerettem magát az irodai környezetet, pedig otthon 20 percenként felugrottam a géptől és nem szeretek a 4 fal között lenni.



Biztonságos utat szeretnék, de olyat, amibe nem roskadok közben bele.

2018. szept. 4. 20:12
 15/16 anonim ***** válasza:
Ha semmi sem köt le hosszú távon, és ráadásul ennyire túl vagy terhelve, akkor mit akarsz még tanulni otthon? Örülj, hogy néha kikapcsolódhatsz, pihenhetsz.
2018. szept. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Attól még családi okokból nem jövök ki biztonságosan a keresetemből, attól még napi 9 órában majdnem meghalok a munkahelyemen az unalmas munkától és attól még, ha ez megszűnik, bármiért, ott állok a munkaerőpiacon nulla értékes tapasztalattal...



Semmi se köt le, a fotózás vagy a főzés se kötne...

De most adatokat másolni jobb - úgy, hogy közben ellenőrizgetni is kell, nagyfokú koncentráció, az-e az adat, ami kell, mindenhova odagörgettem-e,

Vagy valami változatos munka?

Amiben pl. nem épül le az agyam?

2018. szept. 5. 15:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!