Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemmel kapcsolatos kérdés?

Egyetemmel kapcsolatos kérdés?

Figyelt kérdés

Pl október kozepen ott hagyhatom az egyetemet?

Ha nem, csak félévkor, akkor mi tortenik, hade egyáltalán nem jarok be?



2018. szept. 4. 10:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha arra vagy kíváncsi, akkor ha félévkor hagyod ott még nem kell fizetni, az más téma, hogy egy állami féléved elmegy.
2018. szept. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Eloszor is koszi a gyors valaszt.

Az lenne a kérdésem, hogy pl oktober végén ki tudok-e iratkozni?

2018. szept. 4. 10:28
 3/8 A kérdező kommentje:

Vagy esetleg lehet olyat, hogy szeptemberben.mar kiiratkozok?

Mi tortenik, ha egyaltalan semmire nem jarok be?

2018. szept. 4. 11:17
 4/8 anonim ***** válasza:
Bármikor kiiratkozhatsz, de létezik utólagos passzíválás, bár nem tudom mi a célod. Ha nem jársz be semmire, akkor a gyakorlati órákról 3 hiányzás után kihúz a listáról az oktató. Előadásra nem muszáj járni, azzal semmi nem lesz.
2018. szept. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Igen, azt tudom, hogy eloadasranem kell. De ha gyakorlatrol tobb mint 3x hianyzok, akkor sincsen "semmi" konolyabb, nem mehetek vizsgazni, ugye?

Fizetni pl nem kell semmikor?

2018. szept. 4. 14:49
 6/8 A kérdező kommentje:
Igazabol, az egyetemet csak ki akartam próbálni, de nekem ez sok lesz, mar.most tudom. Dolgozni akarok menni
2018. szept. 4. 14:50
 7/8 anonim ***** válasza:
Gyakorlatból nem kell vizsgázni, ott gyakorlati jegyet kapsz még a szorgalmi időszakban. Fizetni akkor kell, ha 1 év után hagyod ott.
2018. szept. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát ... figyelj ... Ezzek olyan kérdések, amikben az egyetemeden tudnak segíteni.


Nem tudom hol, mit tanulsz, de a gólyákhoz mindig szoktak egy gyak vezetőt vagy MSc diákot vagy akárkit állítani, akik tudnak segíteni ha valami kérdésed van vagy a megfelelő irányban elindítanak. Pl.: Át küldenek a tanulmányi hivatalhoz.


... de már az is elég ha be telefonálsz teljesen anoníman az egyetemre és elmondod a problémádat.


Igaz, én nem kiiratkozni akartam, de nekem is volt pár kérdésem a diákigazolványommal kapcsolatban, meg már kisebb problémámról és bármi név, vagy neptun kód bemondása nélkül segítettek. Elmondták az általános információkat.


Szóval neked is az a legokosabb ha az illetékeseket keresed fel.

2018. szept. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!