Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit csináljak szerintetek ha...

Mit csináljak szerintetek ha nem tetszik az okj?

Figyelt kérdés

4 infós év után CAD-CAM-re jelentkeztem. Itt az oldalon azt láttam,hogy nem ér sokat,kitörölhetjük vele,de a tanárok meg azt mondták,lazán el lehet helyezkedni nagy fizuval,most akkor melyik az igaz?

Gondoltam csak nem lesz olyan rossz, elleszek(meg hát,mást nem is indítottak nálunk) Aha,már most az első hetet utáltam.. Idegeskedek,álmos vagyok,fáj a fejem egész nap,meg nem tudok megülni úgy mint más,minden bajom van. Mindig csinálnom kell valamit de ez mondjuk mindig is így volt órákon.

Hiába van ott még 6 haver,eleve 20 új tag jött akik közül max.1 szimpatikus és ha ilyen közeg van,már egy minusz pont és nem érzem annyira jól magam. A másik,hogy unatkozok,azt hittem több info lesz,bírom a weblapszerkesztést,adatbázist,programozást meg ilyeneket de csak heti 4 programozás van és ennyi,na meg 6 hálózat egymás után,de az kicsinál. Aztán az ilyen tervezéses meg műszaki rajzos dolgok nagyon offosak..Rajzból,szerkesztésből stb irtó béna vagyok,úgy összességében meg nem köt le,engem se a tervezéshez találtak ki,a tanműhelyről nem is beszélve,ott is lesz 2 óránk,rohadtul nem is érdekel a forgácsolás meg full ügyetlen vagyok az ilyen dolgokhoz,jöhet a bénázás. Stresszelek is rendesen,túl idegeskedős típus vagyok,főleg ha tudom,hogy valami nehezen megy akkor jön a gyomorfájás de van hogy már reggel azzal kelek..pedig én próbálkozok. Szóval nagy nyűg ez egyelőre. A 3D tervezés gépen még nem volt,arra majd kíváncsi leszek,de ahogy ismerem magam,az sem fog jól menni. Szerintetek érdemes végigszenvedni(2év) és ráfeküdni,hogy akár jó munkát szerezhessek ezzel, vagy nekem ez full fölösleges időtöltés és nem is fogok vele sokra menni?

Nem vagyok egy lángész de így is infót akartam tanulni,több-kevesebb sikerrel,ha nekiálltam hosszabban készülni tudtam 4-5-ösöket szerezni,de amúgy nem,nincs beállítva a reál dolgokra az agyam. Ez olyan kb. mint a foci,szeretem,de hiába próbálkoztam,nincs tehetségem hozzá. Azt sem tudom mihez kezdjek,sose volt semmi elképzelésem mint másnak,mondjuk semmihez sincs tehetségem.. Mára már eljutottam odáig hogy full életképtelennek érzem magam,a fizikai munkához is túl esetlen vagyok,még egy seprű se áll jól a kezemben. Rátesz egy lapáttal apám is aki mindig b...sztat és nyomás alá helyez,ahelyett hogy segítene.. Egyre sűrűbbek azok a gondolatok,hogy minek élek még..Én mindenen stresszelek,így fejben se tudok ott lenni,emberek közt se bírok lenni,béna vagyok,félénk vagyok stb. De filózni,azt aztán tudok. Látok minden volt oszt.társat,ez oda megy tanulni,az amoda,ez ennyit keres az annyit keres. Én meg semmire se vagyok jó


2018. szept. 6. 16:34
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és anyámat is kérdeztem erről,azt mondta addig jó mig tanulok és visszasírnám ha kilépnék. Hát lehet igaz,de ez eddig rosszabb mint bármelyik évem sőt az előző 4-et összevéve is..
2018. szept. 6. 16:38
 2/4 anonim ***** válasza:

Simán at mehetsz meg olyan okjra ami erdekel.


Szerintem felesleges olyat csinálni amit ennyire utalsz

2018. szept. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát nézd,engem az iskolai kínálatból a szoftverfejlesztő érdekelt,de azt nem indítottak,meg arról azt olvastam,hogy ha nem egyetemi szinten tudom akkor nem ér sokat.. Szóval tényleg tanácstalan vagyok. Arra is gondoltam,hogy otthagyom ezt,elmegyek valahova dolgozgatni amit talán még meg tudok csinálni addig is van pénz,aztán nyáron jelentkezek máshova
2018. szept. 6. 19:13
 4/4 anonim ***** válasza:

Van más iskolai is gondolom a környékeden. Ott más kínálat van. Szét kell nézni.


Érettségivel elég nehéz elhelyezkedni

2018. szept. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!