Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szoftverfejlesztés vagy...

Szoftverfejlesztés vagy hálózatos témában szakdolgozat ötlet?

Figyelt kérdés

Mérnökinformatikus szakra járok és sajnos az egyetemen nem tudnak adni témát, de elvárják hogy újat alkossunk vagy már meglévő dolgok továbbfejlesztését dolgozzuk ki. Ezek lehet számítógépes vagy mobil applikációk.


Mivel nincs ötletem egy melyik témában lehetne újat alkotni, kérem a segítségetek, hátha nektek van ötletetek!



2018. szept. 9. 12:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Keress egy opensource projektet és kapcsolódj be a fejlesztésbe. Próbálj meg olyat, amit vmilyen kurzuson használtatok is.

Vagy menj el külsős céghez, ők biztosan tudnak témát adni.

2018. szept. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!


Open source projektekhez bekapcsolódás jól hangzik.


Kurzusokon írt szoftverek jók, de nem látom a fejlesztési lehetőségüket, kicsit sablonosak.


Lehetséges lenne, hogy idegenként cégeknek írjak témáért (a HR-s fogja valószínűleg megkapni)?

2018. szept. 9. 13:18
 3/4 nemaRendőrség ***** válasza:
100%
Témát nem az egyetem ad, hanem a konzulens. Keress egy tanárt és kérdezd meg milyen témái vannak
2018. szept. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
#2 A kurzusokon használt szoftverek alatt nem a beadandókat értem. Pl. nálunk az egyik kurzuson, amikor UML diagrammokat tanultuk, akkor órán és ZH-n is az ArgoUML-t használtuk, ami egy open source alkalmazás. Ha egy ilyenbe kapcsolódsz be, akkor a legalapvetőbb "Mire és kik használják ezt?" kérdésre adott lesz a válasz (egyetemi oktatásra). Lehurrogni nem fogják tudni, mert akkor csak saját magukat égetnék, hogy ők is ezt használják oktatásra.
2018. szept. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!