Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Segítség! Nem vagyok elég...

Segítség! Nem vagyok elég tájékozott, elég bonyolult?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok, most érettségiztem, viszont matematikából nem raktam érettségit, diszkalkuliás nevelési tanácsadós papírom van. Diákmunkát szeretnék vállalni, amihez érvényes iskolalátogatási papír kell.

Tehát előtte be kell iratkoznom egy OKJ-s képzésre, ahol kapok egy papírt arról,hogy szeptembertől odajárok, ergo diáknak számítok még mindig.

A probléma, hogy ami tetszik a képzések közt, az nagyon messze van, nekem Budapesten illetve Pest megyében lenne megfelelő, de szorul a nyakam körül a hurok, hiszen a legtöbb távol van, vagy szükséges hozzá matek érettségi.


Tehát ennek fényében négy kérdésem a következő:

Kell-e az iskolatitkári OKJ-s képzéshez matek érettségi?

A pénztáros diákmunkához kell-e matek érettségi?

Lehet-e hely (intézmény helye) szerint keresni a képzések között?


Az iskolatitkári képzés linkje:


[link]


Előre is köszönöm annak, aki szán rám időt és segít.


2010. jún. 23. 19:17
 1/7 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy ha tudtok olyan OKJ-s képzéseket, amik matek érettségit nem igényelnek, azt kérlek írjátok le. Fontos, hogy lány vagyok, így géplakatos nem leszek. :-)
2010. jún. 23. 19:24
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy dolog. A középsulid ad még ilyenkor iskolalátogatásit, nem kell elkapkodnod ezt az okj dolgot.
2010. jún. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem ad, mivel már leérettségiztem, semmi dolgom nincs ott. Nézd nem azért tettem fel a kérdést, mert unatkozom..
2010. jún. 23. 19:38
 4/7 anonim ***** válasza:
Fura mód nekünk adnak, a barátomnak, aki 3 éve érettségizett adtak, és jövőre is ugyanúgy fognak adni. Nem azért írtam ezt, mert unatkozom.
2010. jún. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát ez nagyon érdekes, nem tudom milyen iskola lehet az, kérlek, hogy a kérdésemre válaszolj, ha nem tudsz, akkor inkább hanyagolj. A tied egyedi eset, én nem megyek vele sokra.
2010. jún. 23. 19:44
 6/7 anonim ***** válasza:

Jajj, ugyanmár. Azzal próbáltam segíteni, hogy leírtam, hogy van még ezt időd átgondolni, utánanézni, nem kell elkapkodnod egy hülye iskolalátogatási miatt. És azt még hozzátenném, hogy a barátommal az ország 2 nagyon távoli pontján lévő gimibe jártunk, szóval nem, nem egyedi eset.


És mellesleg ez nem csak az én véleményem:


http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__magyar..

2010. jún. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm a segítséged.

Nem kapkodok, csupán dolgoznom kell és ahhoz kell az iskolalátogatási papír. Nincs mire várnom.

2010. jún. 23. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!