Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan tanuljak meg 85 oldalt...

Hogyan tanuljak meg 85 oldalt esélytelen?

Figyelt kérdés
Igazából egy tömény érthetetlen f.....szág az egész. Keddre kéne tudnom. Unalmas is sz....r is. Olvassam el? Ismételgessem vissza? vagy mit tegyek?
2018. okt. 14. 15:13
 1/6 anonim ***** válasza:
71%

Mi a téma? Évszámok? Programozás? Irodalom? Milyen jellegű az anyag?


Nagyon nem mindegy, hogy mi a téma, és az sem, hogy ezt milyen formában kérik majd számon kedden. Értsd: nem mindegy, hogy történelem és tesztet kell ikszelgetni belőle hétfőn vagy C++ és egy villogó kurzor előtt fogsz ülni teljesen tanácstalanul kedden.


SZóval?

2018. okt. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
24%

Tanulni kellett volna előadásról előadásra. De nem szóllak le, én is jártam így zh előtt, csak nekem 200 oldalt kellett bepótolnom két nap alatt...

Próbáld kikeresni a fontos részeket, szavakat, amiből megmarad, és holnap esetleg kérd meg társaidat, hogy meséljék el azt a részt, ami a legkevésbé megy. Akkor jobban meg fog maradni.


A jövőben meg tanulj folyamatosan, és ha tudsz próbáljatok meg csoportosan, az motiválható lehet.

2018. okt. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Motiváló, bocsi már elküldtem mikor rájöttem
2018. okt. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem a héa-irányelv kéne keddre, esélytelen...
2018. okt. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért pontoztatok le (első vagyok). Tényleg segíteni akartam, de nem mindegy, hogy milyen memóriatechnikát használ, ha évszámokat akar megtanulni, vagy ha folyó szöveget kell feldolgoznia. Nyilván pontosítani érdemes, mielőtt az ember azt mondja, hogy hagyja a csudába, mert esélytelen. Keddig még sok idő van!
2018. okt. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én azt szoktam ilyen helyzetbe csinálni, hogy A4-es lapokra kijegyzetelem a lényeget, fontosabb részeket.
2018. okt. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!