Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek nem érdemes már...

Szerintetek nem érdemes már tanulni?

Figyelt kérdés

Nincs semmi végzettségem,csak egy érettségi. Szuleum soha nem támogattak semmiben, 18 éves vagy fiam üenjél dolgozni.

És akkor mennem kellett.

Szinte már minden voltam, árufeltöltötöl kezdve, ingatlanértékesitö.

Stb. De ezek mind alkalmi munkák voltak, és nem voltam bejelnetve.

Mostmár itthon ulok egy jo ideje augusztus ota, mert rájöttem hogy kell nekem egy szakma,amivel az életben tudnék boldogulni,és ne tengödjek az életben. 25 éves vagyok. Szüleim ellenzik,mert hogy akkor nem tudnék pénzt leadni, kb havi 100 ezret kell minden honapban leadni, és azt mondják már minek tanulok. Ne épitsek karriert,mert ugyse vagyok jo semmiben. Ezt mondják állandoan.


2018. okt. 24. 06:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

És eldöntötted már, hogy mit szeretnél tanulni?

Felnőtt ember vagy, könyörgöm! Ne legyél már anyámasszony katonája. Állj a saját lábadra és fejleszd magad.

2018. okt. 24. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

25 évesen, gyerek és munka mellett szereztem meg a második szakmám. Azóta van még két okj-s, amivel itthonról dolgozok. Ezeket 30 után, három gyerek mellett végeztem el.

Tudod, van aki 8 órás állás mellett diplomát is szerez.

Azt, hogy tanulni akarsz, nem jelenti azt, hogy most x évig nem tudsz dolgozni.

Ha 18 évesen se akartak a szüleid eltartani, ne alapozz arra, hogy 25 évesen el fog.

2018. okt. 24. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Komuves, parkettas, villanyszerelo, viz gaz futes szwrelo. Okj s tehat fel ev. Hidd el, megeri. Nagyon
2018. okt. 24. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
84%
Egyébként, ha havi 100E-t adsz le, akkor te tartod a szüleid, nem ők téged!!! Persze,hogy nem akarják, hogy tanulj, akkor súlyos pénzeket veszel ki a zsebükből, a saját lóvéd persze... Meddig pénzeled még a felnőtt szüleid???
2018. okt. 24. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Es most mi a gondod? Munka mellett is tudsz tanulni.
2018. okt. 24. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Az a helyzet hogy , ha nem pénzelem mehetek innen,és mivel tudják hogy,Pesten a legolcsobb albérlet is 120-130 ezerbe kerul, plussz a megélhetés,ezért nem tudok elmenni,haneü pénzelni kell öket.
2018. okt. 24. 07:13
 7/17 A kérdező kommentje:
Munka melett nem mert én 4 muszakos munkarendben dolgozok csomagoloként és nagyon nehéz..
2018. okt. 24. 07:14
 8/17 anonim válasza:

Társas albérletről hallottál már? Elmentek haverokkal 3-4 egy lakásba, és már is negyed annyit kell fizetned.

Vagy menj vidékre dolgozni és ott olcsóbb.

2018. okt. 24. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:

Költözz le vidékre. Itt 60 ezerért kapsz lakást, 40-ért szobát. Keresel itt valami munkát, aztán jelentkezel itt valami képzésre.

Amikor meg a szüleid kérdezik, hogy miért akarsz tanulni, akkor mondd meg nekik, hogy azért, mert nem akarsz olyan lenni mint ők

2018. okt. 24. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Vidéken ingyen ad a cég szállást, csak menj oda dolgozni!

25 évesen pont ideje lenne leválni.

2018. okt. 24. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!