Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan érdemes kezelni azokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érdemes kezelni azokat a férfiakat, akik szándékosan piszkálnak, provokálnak nőket, amíg azok fel nem emelik a hangjukat és persze majd ezzel érvelnek ellenük (a nők ellen)?

Figyelt kérdés

Munkahelyi közösségekben, baráti csoportokban is láttam már ilyet és nőként inkább a nyugalmasabb lehetőségeket szeretem.

Köszönöm a válaszokat



2018. okt. 1. 17:33
 1/9 anonim ***** válasza:
11%
szólj a nővérednek
2018. okt. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha többen vannak egy helyen, akkor keresned kell magadnak ugyanott női szövetségeseket. Egyedül nem leszel képes verbálisan hidegre tenni többet. Az alapszabály egyébként az, hogy ameddig csak bírod, nem reagálsz rájuk, testbeszéddel és arckifejezéssel sem! Ez iszonyatos önfegyelmet kíván, viszont ha eljutsz erre a szintre, az élet más területein is hihetetlenül hasznos képesség birtokába jutsz.
2018. okt. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne emeld fel a hangod soha. Gyakorlattal, racionális gondolkodással, a szavak megfelelő forgatásával nyugodt hangon is leg lehet őket alázni a férfiasságukban :)

N

2018. okt. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Szólj anyukádnak!
2018. okt. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha kepes vagy arra, hogy eszrevedd, hogy szandekosan piszkalnak, akkor NE ugorj ra. Egyszeru.

Ne csinalj semmit.

Ha azt mondja, pl a nonek a konyhaban a helye, akkor csak bologass, es mondd-ja, foleg telen amikor hideg van. Vagy valami.

En igy szereltem le piszkalodos pasikat. Mindennel egyetertettem.

Persze ezzel elvettem a jatekat, mert azt elvezte, ha felbosszantott masokat.

2018. okt. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az apám pl. ilyen. Ha éppen nincs kedved, időd konfrontálódni vele, akkor a legjobb, ha elengeded a hülyeségeit a füled mellett és beszélsz valami nyugisabb témáról.

Ha benne vagy egy kis vitában, maradj nyugodt, kb. úgy kell kezelni, mint egy kisgyereket.

2018. okt. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
3%
Hogy hogyan érdemes kezelni őket, azt nem tudom, de általában úgy szoktátok, hogy szétteszitek nekik a lábatokat.
2018. okt. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A szándékos piszkálás, provokálással rokon fogalom lehet a szexuális zaklatás

... Vigyázz a határokra

2018. okt. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hasznos válaszokat :)
2018. okt. 3. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!