Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyógyuló alkoholista srácként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyógyuló alkoholista srácként érdemes lenne szintén gyógyuló alkoholista lányt/nőt keresni társnak?

Figyelt kérdés

A társadalom mélyen elítél, megbélyegez az alkoholizmusom miatt,bő 1 éve vagyok egyébként gyógyuló, száraz alkoholista, azóta nem ittam alkoholt.


A huszas éveim nagyrészét végigittam, tönkrette az eddigi életemet az alkohol.


F/27


2018. okt. 7. 21:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Bárkit választhatsz, de tényleg komoly bélyeg lesz rajtad ez a dolog, ráadásul sajna aki leszokik az simán rászokik másra.... szerencsejáték, promiszkuitás stb. Kell mindig valami szenvedély.
2018. okt. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem inkább egészséges nő lenne jó társnak. 2 gyógyuló alkoholista túl ingoványos talaj. És lehet nem is feltétlenül a nők után kellene most nézelődni, hanem életcélt találni magadnak, munkát, jövőképet.

De már az is haladás, hogy képes voltál letenni a poharat! Szerintem jó az irány, ha eltávolodsz attól a dologtól, ami rombol téged! Muszáj kitartani, mert a függőség tényleg tönkreteszi az ember életét.

2018. okt. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Pszichológus segítségével építsd újra az életed!


Miért gondolod, hogy egy ugyanolyan emberrel kell kapcsolatot létesíteni, mint te? Na, ezért is mondom, hogy menj pszichológushoz.


Amíg agyban nem teszed rendbe magad, addig ne is ismerkedj.

2018. okt. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én lehet adnék egy esélyt, ha úgy látnám, hogy igazi a változás. (a nem ivás önmagában nem az)


Sajnos több fiatal alkoholistát ismerek, csak az tudott végleg leszokni, aki a probléma forrását iktatta ki. De őt később sem ejtette csábításba az ital, akkor sem, amikor rossz passzban volt.


Ilyen szempontból egyébként még csak csábítás sem lennék egy gyógyuló alkesznek, mert én nem iszok egyáltalán (nem szeretem sem az ízét, sem a hatását).

2018. okt. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

"A huszas éveim nagyrészét végigittam, tönkrette az eddigi életemet az alkohol."


Pontosítás: az alkoholizálás révén TE MAGAD tetted tönkre az eddigi életedet.

2018. okt. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Balazska, inkabb ne exalkesz not valassz, mert ha visszaesik netan, magaval ranthat.

Es olyant se, aki tarsasagban sokat iszik.

2018. okt. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

"hogy igazi a változás. (a nem ivás önmagában nem az)"


Egészségügyileg változás és a testi épségünk a legfontosabb. Utána jön a lélek.

Az alkoholizmusom gyökere nagyon összetett, valamikor tinikorban gyökerezik, nagyon zárkózott voltam mindigis, valószínűleg azt nem sikerült feldolgozni hogy nem kellek a lányoknak. Talán innen indult az egész.

Nyilván azt nem fogom tudni megoldani soha igazán, hiszen nem csak rajtam múlik a dolog.

2018. okt. 7. 21:36
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor most még főleg ne a társkereséssel foglalkozzál. Egy csalódás könnyen visszalökhet az italhoz.
2018. okt. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!