Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Első vizsgaidőszakra tudnátok...

Első vizsgaidőszakra tudnátok tanácsot, tippeket adni?

Figyelt kérdés
Kb. 10 vizsgám lesz, ebből 3 olyan tantárgy, ami számomra nehezebb, és több az anyag. Tudom, hogy szakfüggő, de tudnátok általánossában tippeket adni, hogyan osszam be a vizsgákat, érdemes-e a nagy részét letudni az ünnepek előtt, vagy inkább januárban vegyek fel több vizsgát? Bármilyen tanács jól jönne!
2018. nov. 17. 13:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Mármint ne stresszelj az anatómián előre, foglalkozz a többi tárggyal is rendesen.
2018. nov. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Hát igen az anat egy mumus. :( Én karácsony előtt leakarom azt tudni. Előző vizsgaidőszakban a végére hagytam és már nagyon ki voltam addigra. Szóval szerintem próbáld meg elsőként az letudni.
2018. nov. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Szerintem mindenki más, én sokkal nyugodtabb leszek, ha már nagyjából megvan minden vizsgám, és "csak" az anatra kell fókuszálnom. :) Aztán lehet hülyeséget csinálok, majd utólag beszámolok. :D Mindenkinek sok sikert kívánok! :)
2018. nov. 24. 17:27
 14/14 anonim ***** válasza:
Persze. Sok sikert hozzá!:)
2018. nov. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!