Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha kikészültem a...

Mit tegyek ha kikészültem a vizsgaidőszaktól?

Figyelt kérdés

Elég nehéz szakra járok,és valamit annyira nem értek és annyira félek a vizsgától hogy egy betűt nem tudok tanulni teljesen szét vagyok esve,elcsúsztam mindennel.

Komolyan semmi nem megy a fejembe,de ha nem tanulok megbukok :( Mit tegyek?


2019. jan. 12. 18:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld kiszellőztetni a fejed és pihenni egy kicsit. Ha van rá egy napod, az a legjobb, de ha csak pár órád van vagy egyszer korábban fekszel le vagy nem ébresztőre kelsz, az is számít, ha nincs jobb.

Aztán vesd bele magad újra!

MENJ el a vizsgákra, adj egy esélyt magadnak, hogy átmész!

Koncentrálj a csúszótárgyakra!

2019. jan. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Válaszd ki, amiket leginkább le tudsz/kell tenni, és ne tedd le az összeset!
2019. jan. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szedhetsz vitamint pl. Ginzeng,ginkobiloba a jó memóriáért. Aludj eleget,mert fáradtan nem fog az agy, és ne görcsölj rá,mert akkor azért fog nehezen menni. Ne ess pánikba,mert akkor nem fog menni. Egy dologra koncentrálj. Oszd be úgy a tételeket pl. Lehet nehézség szerint,hogy neked jó legyen. Az elején olvasgasd, ne magold be, értelmezd, és írhatsz a vázlatot vagy a címszavakat kiemelheted,hogy később egy-két szó láttán be is tudjon ugrani,hogy miről kell majd beszélni, és tanulás közben iktass be szüneteket is,mert az agyad is elfárad.
2019. jan. 13. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem egy tantárgy harmadjára se sikerült, nekem is ez az első évem. Úgyhogy gondolhatod, hogy én is hogy kivagyok. Az vigasztaljon, hogy nagyon sokan érzünk most így.
2019. jan. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!