Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések

A kérdés

Mit tegyek ha kikészültem a vizsgaidőszaktól?

Elég nehéz szakra járok,és valamit annyira nem értek és annyira félek a vizsgától hogy egy betűt nem tudok tanulni teljesen szét vagyok esve,elcsúsztam mindennel.

Komolyan semmi nem megy a fejembe,de ha nem tanulok megbukok :( Mit tegyek?

jan. 12. 18:23  Privát üzenet  

A válaszok

Próbáld kiszellőztetni a fejed és pihenni egy kicsit. Ha van rá egy napod, az a legjobb, de ha csak pár órád van vagy egyszer korábban fekszel le vagy nem ébresztőre kelsz, az is számít, ha nincs jobb.

Aztán vesd bele magad újra!

MENJ el a vizsgákra, adj egy esélyt magadnak, hogy átmész!

Koncentrálj a csúszótárgyakra!

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont jan. 12. 18:40 Privát üzenet
Válaszd ki, amiket leginkább le tudsz/kell tenni, és ne tedd le az összeset!

A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont jan. 12. 18:47 Privát üzenet
Szedhetsz vitamint pl. Ginzeng,ginkobiloba a jó memóriáért. Aludj eleget,mert fáradtan nem fog az agy, és ne görcsölj rá,mert akkor azért fog nehezen menni. Ne ess pánikba,mert akkor nem fog menni. Egy dologra koncentrálj. Oszd be úgy a tételeket pl. Lehet nehézség szerint,hogy neked jó legyen. Az elején olvasgasd, ne magold be, értelmezd, és írhatsz a vázlatot vagy a címszavakat kiemelheted,hogy később egy-két szó láttán be is tudjon ugrani,hogy miről kell majd beszélni, és tanulás közben iktass be szüneteket is,mert az agyad is elfárad.

A válaszíró 91%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont jan. 13. 00:59 Privát üzenet
Nekem egy tantárgy harmadjára se sikerült, nekem is ez az első évem. Úgyhogy gondolhatod, hogy én is hogy kivagyok. Az vigasztaljon, hogy nagyon sokan érzünk most így.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont jan. 14. 17:19 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Gimnázium 10. o Teljesen kikészültem. Mit csinálhatnék?
Idegileg kikészültem, mióta negbuktam vizsgán. Mit csináljak?
Mihez kezdjek, ha úgy érzem kikészültem?
Mit tegyek, ha már most kikészültem a tanulástól?
A kémia emelt szintűre való készüléstől totál kiakadtam, és idegileg kikészültem. Akik készültök kémiából és bioszból is emeltre, hogy bírjátok a streszt?
Mennyire nehéz az Elte- TÁTK azon belül is a társadalmi tanulmányok? A vizsgaidőszaktól nagyon félek. Nehéz?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!