Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kb 15 oldalt kellene megtanuln...

Kb 15 oldalt kellene megtanulnom holnapra, de mintha a fogamat húznák. Mivel veszitek rá magatokat?

Figyelt kérdés

Keresem a kiutat, mással foglalkozom, ránézni se bírok. Végzős vagyok már, nem gyerek. Mégis hisztizek rajta, mint valami óvodás. Holnap reggel szóbelim lesz és be fogom égetni magam.


Neked mi a taktikád ilyen helyzetre?


2019. jan. 13. 12:15
 1/2 anonim ***** válasza:

1. Az első általában az, hogy alszom rá pár órát.


2. Elfoglalom magam 2-3 órára, olyat teszek, amit szívesen csinálok és utána állok neki.


3. Séta.


4. Saját vázlatot készítek.


5. Nem tudok magolni, de ha be kell tanulni, hát nem tanulom meg.... annyira jól.


6. Kikérdezek valaki mást belőle, így jobban megy.


7. Megkérek valakit, hogy kérdezzen ki belőle, akár többször is, és közben megtanulom. (Előtte elolvasom kétszer)


8. Közben valami nyugis, jó zene - van jó pár jazzrádió a youtube-on!


9. Matekozom előtte... tényleg segít :"D Beindítja az agyamat, és utána már hajlandó(bb) tanulni. Talán ez az egyik legjobb módszer.


10. Ha nem matek, hát valami más. Tanulj meg előtte valami egyszerűt, mit tudom én: egy rövid verset, könnyű dalszöveget, oroszul/kínaiul/latiul/stb tízig számolni.


Hirtelen ennyi jutott eszembe, hajrá ^^

2019. jan. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ja igen, még: 11. osztályos vagyok, lány (állítólag számít a tanulásban, ki tudja)
2019. jan. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!