Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha csak 10 kreditem lesz az...

Ha csak 10 kreditem lesz az első félévben, azt vissza lehet hozni, vagy inkább hagyjam ott a szakot?

Figyelt kérdés
Következő félévben a kötelező tárgyakból összejönne 26 kredit, de persze akkor mindenből át kéne mennem. Érdemes megpróbálni mindent beleadni és visszahozni a dolgot, vagy inkább hagyjam? (Mérnökinformatikus)
2019. jan. 17. 19:19
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Ha valaki ide tévedne és hasonló helyzetben lenne: nem szabad feladni, ha csak tróger voltál :) azóta 30 kredit körül szoktam teljesíteni, 3.5-4 átlaggal. Tanulni kell
2020. nov. 23. 17:02
 12/12 anonymousreview60 ***** válasza:

Éljen! :-)

"azóta 30 kredit körül szoktam" Szokt-aa-am? 2019 január óta 1 db lezárt féléved van, ami ilyen átlagú lehet.

De ha már ekkora változást értél el, érdemes lenne leírnod a módszereidet és a változtatásokat, hogy mások is okulhassanak belőle.

2020. nov. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!