Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan lépjek ezen túl?

Hogyan lépjek ezen túl?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ez hülyeség, de nem találom itthon a bizonyítványaimat és másodlatot kellett kérnem az iskolátol. Mondták, hogy így az eredeti kékfedeles bizonyítvány érvénytelenné vált akkoris, ha esetleg megtalálom. Nyugtassatok meg, hogy ti is szoktatok ilyen hülyeségeket csinálni! Alapjáraton felelősségteljes vagyok, nem szoktam ilyen fontos papírokat elherdálni, de mindenhol kerestem és semmi... Rossz, hogy egy A4-es papírral kell "villogni" esetleg állásinterjún....

2019. jan. 31. 20:51
 1/3 anonim ***** válasza:
55%
Nem nyugtatlak meg. Nyilván a többség nem űzi ezt hobbiszinten. Ennek semmi értelme sincs, semmivel nem lesz neked jobb vagy rosszabb, ha más emberek ezt vagy azt csinálnak. Veled ez a helyzet, ház bumm. Nem tudom miért akkora nagy ügy ez, szerintem nagyon nem ez fogja meghatározni az életedet, és nem is tudom miért érdekelne bárkit is, vagy egyáltalán miért nézné meg az érettségis bizonyítványt valaki. Még a diplomát se igen nézik meg, csak be van írva az önéletrajzba, oszt csókolom.
2019. jan. 31. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nagy eséllyel semmilyen állásinterjún nem fogják elkérni az érettségidet, ha meg tovább tanulsz OKJ-n vagy egyetemen akkor pedig 100%, hogy soha senkinek nem kell majd megmutatnod az A4-os érettségidet.
2019. jan. 31. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a német nyelvvizsgámat tűntettem el, ahelyett van ilyen A/4-es papírom. :) De az a lényeg, ami rá van írva, nyugi.
2019. febr. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!