Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Másnak is ilyen laza volt a...

Másnak is ilyen laza volt a vizsgaidőszak?

Figyelt kérdés
Rengeteget pihentem, barátokkal találkoztam, foglalkoztam a hobbimmal, sokkal lazább volt, mint a szorgalmi időszak, mert akkor be is kell járni. Másnál is így van ez? Mindenkitől azt hallom mennyire nehéz volt, meg ki van borulva, de én teljesen jól éltem meg ezt az 1 hónapot elsősként. (a kérdés csak olyan emberekhez szól, akik az egyetemen kívül mást nem csinálnak pl. munka, gyereknevelés)

2019. febr. 1. 00:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%

Hát én eléggé kikészültem :) szintén elsős, BME

19L

2019. febr. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%
Hát ez nyilván szaktól is függ. Emlekszem első évben még én is lazáztam, most meg 3 hetet reggel 8tól este 10ig (nyilván szünetekkel) végigtanultam. Ünnepek alatt és közöt mondjuk nem tanultam.
2019. febr. 1. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
72%

Nagyon laza volt ismét, kialudtam magam, barátnőkkel találkoztam.


Gazdasági szak, HR, N23

2019. febr. 1. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Három lehetőség van:

1. nehéz képzésen vagy, de több évközi lehetőséged van teljesíteni a tárgyakat, így kevés a vizsgád

2. nehéz képzésen vagy, el vagy csúszva, alig kell vizsgázni, mert nem tudsz mindent felvenni/buktad az aláírásokat

3. büfészakra jársz, a vizsga napközis foglalkozás csak


Egyéb esetben a vizsgaidőszak húzós

2019. febr. 1. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%
Nagyban szak ill. agykapacitás függő el lehet lazáskodni de komoly egyetemen azt veszed észre,hogy már kivűl is kerültél ill. jobb esetben csúszol ,meg hát milyen szintet vársz el magadtól !! Komolyabb munkahelyen megnézhetik a diploma minősítését is . Nekem már a gyerekeim egyetemisták ! Nézik az indexemet(akkor még az volt ) ill a diplomámat kérdezik ,hogy ilyen jó ? Gyerekek 5 évig nem volt se Karácsonyom se Szilveszterem ! Akkor még nem lehetett a tantárgyakat tolni magad előtt egy évismétlési lehetőség és vége!!
2019. febr. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem is sokkal lazább volt a vizsgaidőszak, mint a szorgalmi. Kevés vizsgám volt (4), mert többnyire szemináriumok voltak, amikre gyakorlati jegyet kaptunk és két tárgyból kaptam megajánlott jegyet is, így nem kellett elmennem vizsgázni. A szorgalmi időszakban minden nap voltak óráim és folyamatosan tanulni kellett, mert volt olyan tárgy, amiből minden órára kellett beadandót írni vagy kaptunk valamilyen házit, voltak zh-k, volt olyan ahol minden órán tesztet írunk. Bejártam az órákra, így volt jegyzetem és el is olvastam a kötelezőket, így most csak elővettem a füzeteket és megtanultam, amit kellett. Amiből zh is volt vagy csak szimplán érdekesebb volt, abból egy-két dologra emlékeztem is, úgyhogy nem volt vészes.
2019. febr. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
És amúgy jól is sikerültek, szóval nem is az van, hogy gyorsan mindent letudtam kettesre és kész.
2019. febr. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Elsősként ugyanez. Most másodikban már ki vagyok készülve.
2019. febr. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én kikészültem a végére. BME.
2019. febr. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én is kikészültem. 1. Évfolyam, SOTE mentőtiszti
2019. febr. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!