Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Másnak is ilyen laza volt a...

Másnak is ilyen laza volt a vizsgaidőszak?

Figyelt kérdés
Rengeteget pihentem, barátokkal találkoztam, foglalkoztam a hobbimmal, sokkal lazább volt, mint a szorgalmi időszak, mert akkor be is kell járni. Másnál is így van ez? Mindenkitől azt hallom mennyire nehéz volt, meg ki van borulva, de én teljesen jól éltem meg ezt az 1 hónapot elsősként. (a kérdés csak olyan emberekhez szól, akik az egyetemen kívül mást nem csinálnak pl. munka, gyereknevelés)

2019. febr. 1. 00:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Milyen szakra jársz?
2019. febr. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Ez az első félévem, a Kandóra járok.


Nekem nagyon sok segítség áll rendelkezésemre (áldott rokonok...), hajtottam évközben, puskáztam xd, illetve az első félév még könnyű volt.


Öt vizsgás tantárgyam volt, ebből háromra kaptam megajánlottat, kettőből vizsgáztam.


Eleinte úgy készültem, hogy lehetőleg 1-2 vizsgám legyen meg decemberben.


Viszont most nagyot nehezedett a képzés: bejöttek a laborok, "igazi" szakmai tárgyak, kemény matek.

Az órarendem is sokkal húzósabb, mint eddig.

Röviden: ez a vizsgaidőszak könnyű volt, de őszintén szólva fingom sincs, hogyan fog menni ez a félév a sok évközi jegyes laborral, meg mi lesz a vizsgaidőszakban..


Leteszem a fenekem, tanulok, próbálok összefogni pár emberrel és remélem a legjobbakat.


18F

2019. febr. 4. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Kikészültem. A vége brutál volt.

POTE,általános orvosis-másodéves

2019. febr. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen szakra jársz. Én nyelvszakos vagyok, szorgalmi időszakban nehéz, hétről hétre tárgyanként 20-30 oldal, nagyon sok beadandó, "házi feladatok", kiselőadásokat tartani. Illetve az órák 90% szeminárium, amikre be kell járni szigorúan. Vizsgaidőszakban viszont lehet pihenni, illetve felkészülsz arra a párra, ami akad alaposan.


De akadnak BTKS-s szakok, ahol sok a vizsga, pl. magyar-töri osztatlan. A természettudományi szakok nagyon nehezek és sok a vizsga. Továbbá több ismerősöm jár valamelyik közgáz slágerszakra és érdekes, nekik is max 1-2 vizsgájuk volt (ha év közben szorgalmasan bejártak és megszerezték a megajánlott jegyeket).

2019. febr. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!