Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tovabbtanulással kapcsolatos...

Tovabbtanulással kapcsolatos dilemmák. Te mit tennél?

Figyelt kérdés
29 éves vagyok, korábban abbahagytam egy egyetemet, mert rosszul választottam. Pár év a munka világában eltoltott idoszak ráébresztett arra, hogy megfelelo végzettség hiányában sanyarú életre számíthatok valószínuleg. Most jutottam el oda, hogy vegre tudom mivel foglalkoznék. Van értelme levelezo tagozaton diplomát szereznem? Azon aggodok, hogy már késo, es az az erzes ont el, hogy elrontottam az eletem.

2019. febr. 3. 23:48
 1/6 anonim ***** válasza:
81%

Dehogy rontottad, sohasem késő... más ilyenkor kezdi mondjuk a doktorit, te meg a kedvenc szakod.


Két szakmát érintő döntés után vén fejjel végeztem el az egyetemet, és egyből kivirágzott a meló előttem, mert azt csinálom ami érdekel, és simán játéknak fogom fel. Abba a 13%-ba tartozok aki szeret bejárni dolgozni, és akár ingyen is csinálná ha megkívánja a helyzet (Többnyire), hogy nem is rossz pénz jár a hobbimért, az külön öröm.


Ebben sohasem szabad kompromisszumot kötni!

2019. febr. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%

Nem rontottad még el, de LÉGY SZÍVES, GONDOSABBAN csináld!

Pl. ez a kérdést a képzés kategóriába kell tenni.

2019. febr. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%
Egyébként milyen szak lenne a levelezőn? Ezt fontos lenne tudni.
2019. febr. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mindenképpen gazdasági kar adta lehetoseg kozott dontenek. Érdemes lenne szintemelo erettségit tennem, ezert csak jovore lenne esedékes a jelentkezes. Viszont egy év alatt feltudok készulni rá.Nehez eldonteni, hogy ennyi idosen probálkozzak-e még.Dolgozom, családom nincs még.
2019. febr. 4. 00:24
 5/6 anonim ***** válasza:
91%
Bőven időben vagy, semmiről nem maradtál le. Levelezőn 20-50 éves korosztályból mindenki előfordul.
2019. febr. 4. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
79%
Van. 40-50 év múlva fogod bánni, hogy mégsem kezdted el. Szóval csináld csak.
2019. febr. 4. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!