Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Továbbtanulással kapcsolatos...

Továbbtanulással kapcsolatos tippek?

Figyelt kérdés

Sajnos egy olyan gimnáziumban érettségiztem ahol a fizika és matematika tantárgyak nem kaptak nagy hangsúlyt, így a matematika érettségim sem lett a legjobb, de nem is olyan lett hogy "csak a kettest karcoljam". Példaképem Elon Musk, a Tesla motors és a SpaceX nevű cég alapítója és tulajdonosa. Sajnos későn döbbentem rá, hogy továbbtanulási szándékom nem egyezik meg a jelenlegi választásommal. Az érdekelne konkrétan, hogy merre találhatnék olyan egyetemet Magyarországon, ami nagy hangsúlyt fektet a fizikára, és gyakorlatban nem kiskocsikat ütköztetnek egymásnak, hanem nagyobb dolgokban gondolkoznak? Például engem érdekelne hogy hogyan is működik egy napelem, hogyan épül fel például egy szélturbina?

Válaszokat előre is köszönöm!



2016. dec. 13. 23:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Az pont nem fizika hanem már mérnöki tudomány főként amit leírtál
2016. dec. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
BME gépészmérnöki
2016. dec. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2016. dec. 14. 00:12
 4/6 anonim ***** válasza:
Fizikus képzésbe is beletartoznak amiket írtál. ELTE fizikus képzés.
2016. dec. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bármelyik gépészmérnöki kar, vagy gépjárműmérnök.
2016. dec. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
gépészmérnök, energetika szakirány
2016. dec. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!