Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi ez a továbbtanulással...

Mi ez a továbbtanulással kapcsolatos email?

Figyelt kérdés

ma este kaptam egy emailt az oktatási hivataltól,de nem egészen értem miről szól vagy miért küldték.

arról szól,hogy a "tárhgelyére a küldemény megérkezett."

illetve ezeket lehet még olvasni benne:

"Dokumentum típusleírása: besorolási döntési levél

A dokumentumra került időpecsétet az igazoláshoz kapcsolódó PDF állományban találja a csatolmányok között lévő XML állományban.

Üdvözlettel: Központi Rendszer"


ez mi lehet,tudja valaki? van vele valami teendő, vagy mi célból küldték ezt? köszönöm a segítséget!



2017. aug. 14. 00:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ügyfélkapudon belépve látod a levelet, elolvasod, nem jön több ilyen elvileg. Ez csak egy "emlékeztető". Én is ma jöttem rá erre.
2017. aug. 14. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az ügyfélkapuból le lehet tölteni a besorolási határozatot, felvi.hu-ról is le lehetett tölteni, de most ügyfélkapuból is van rá lehetőséged. Javaslom mentsd le, hogy meglegyen ha bármikor szükség van rá, mert egy idő után már sehol nem fogod megtalálni.
2017. aug. 14. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha átteszed a tartóstárba (Ügyfélkapu), akkor később is elérheted.
2017. aug. 14. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!