Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Semmelweis - Fogorvosi -...

Semmelweis - Fogorvosi - emelt kémia 3 hónap alatt? FONTOS

Figyelt kérdés
Sziasztok, van egy nagyon jó, 89%-os emelt biológiám, de kémiából nagyon keveset tudok minden téren. Számolás, elmélet is. Szóval kb elölről kéne kezdenem az egészet. 3 hónapom van emelt szintre érni, és ugye mivel SOTE-n 434 volt a ponthatár, kéne egy jó 80%-ot írnom belőle, és így is csak 4 ponttal lenne több, mint a tavalyi ponthatár. Időm annyi lenne mint a tenger tanulni. Szerintetek sikerülhet?
2019. febr. 9. 22:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha már van valami alapod simán. Ha Pesti vagy tudok neked profi kémia tanárt .
2019. febr. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fizikát is csinálhatsz, ha az jobban menne. Azt is elfogadják.
2019. febr. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az elmélet az simán megvan ennyi idő alatt, a számolás az húzós. De mit csináltál eddig? Még ha októberben csináltad is a bioszt, azóta eltelt már 4 hónap...
2019. febr. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

annyi alapom van csak hogy tudok ilyeneket hogy mi az hogy poláris, apoláris, a kötéseket stb, de ezeket is át kéne ismételnem.

néztem a kémia emeltet és nem tűnik gyerekjátéknak. a biosz ezerszer egyszerűbb volt. persze azért mert tudtam.

de akkor szerintem beleállok és megcsinálom a legjobb tudásom szerint. napi 6-7 órát is beletudok ölni akár.

2019. febr. 10. 22:59
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemen ennél jóval többet kell megtanulnod ugyanennyi vagy kevesebb idő alatt, és még csak nem is ez az egy tantárgyad lesz. Legyen egy elhatározásod, ülj le, és tanuld, simán menni fog.
2019. febr. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!