Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek adjam le a biosz-k...

Szerintetek adjam le a biosz-kémia szakomat?

Figyelt kérdés

8. osztályos vagyok gimnáziumban emelt biosz-kémia szakon, azonban kémiából nagyon rossz tanárt kaptunk. Az alaposok jobban tudják a kémia alapokat, mint mi.. és nem velünk van a baj, hogy nem tanulunk, hanem a tanárral, mivel nagyon rosszul magyaráz+elhadarja az anyagot úgy, hogy még le sem bírjuk vázlatolni.

Az ofim a biosz tanárom és nagyon imádom.. emiatt is gondolkodok azon, hogy adjam le vagy se.. ha leadnám szintén ofim lenne a kémia tanárom, bioszból meg egy állítólag jó tanárt kapnánk..

de attól félek, ha le is adnám akkor nem sikerülne vagy ilyesmi.. tudom, hogy 11-12.-ben vannak faktok, de akkor is ezen töprengek.. ti hogy cselekednétek?

Vagy van e itt olyan, aki sima kémia-biosszal jutott be?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2019. febr. 11. 19:39
 1/1 anonim válasza:

Szia!


Ez csak az én véleményem, de szerintem maradj a spec. osztályban. Egyrészt, mert lehet fog változni a kép a tanárról ( Kicsit idősebbek lesztek, felveszitek a ritmust, megtaláljátok a közös hangot, de ezt nem tudhatom.), illetve feltételezem, hogy abban az osztályban több kémia/biosz órátok lesz mint a többi osztálynak és így többet fogsz foglalkozni az anyaggal a suliban. Szerintem ez utóbbi nagyon sokat számít. Esetleg kérdezz meg felsőbb évesek véleményét a tanárról, mert szerintem ez lenne a döntő.

Ettől függetlenül mondom, hogy nekem is elég rossz tanárom volt középiskolában, de megtettem magamtól, hogy gyakorlok sokat, azóta a második évemet töltöm a BME vegyészmérnökin.

2019. febr. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!