Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 16 eves vagyok meg ebbe az...

16 eves vagyok meg ebbe az evbe tankoteles. Nem jarok iskolaba par hete de van igazolasom. Ha ev vegeig is lesz igazolasom akkor a gyamugy bele szolhat lesz valami gondom ebbol?

Figyelt kérdés

2019. febr. 12. 10:18
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Te biztos azt csinalod. Komoly okom van ra hogy miert nem jarok. Nem az a kerdes hogy mi lesz velem! Hanem lehet e problemam abbol hogy mert nem jarok iskolaba!
2019. febr. 12. 11:58
 12/30 anonim ***** válasza:
83%

A probléma ami lehet belőle, az a hatos válaszban benne van.

A gyámügy-családsegítő központ rátok fog járni, neked pszichológiai meg egyéb vizsgálatra kell menned, hogy kiderüljön azért nem jársz-e mert kettyós vagy-e vagy mi a bajod.

Ha nem működtök együtt velük, akkor hivatali eljárás indítható. Ez lehet a bajod belőle.

Mellékesen meg az, hogy a társadalom szemében egy nagy nulla leszel, aki a nyolc osztályt tudta letenni csak az asztalra, de ez elhanyagolható. Anyukádéknak sokkal nagyobb lesz a szégyen, mikor majd az ügyeidet kell intézniük...

2019. febr. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
96%
Nem a te dolgod, mert amíg te a telefonodat nyomkodod és tartod a kezedet segélyért (mert szerinted az neked jár, hiszen nem kapsz állást nulla tudással és szorgalommal), addig más tanul, dolgozik, és a levont adójából tartanak életben téged.
2019. febr. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
Magadrol beszelhetsz most is. Te nyomkodod a telefonodat munka helyett mig en beteg vagyok es azert van idom nyomkodni.
2019. febr. 12. 12:08
 15/30 anonim ***** válasza:
92%
én is hiányoztam anno 7. osztályban 2 hónapot az orrmandulám miatt. de emiatt nem éreztem úgy hogy nincs is értelme visszamenni. most a mester diplomamunkámat írom
2019. febr. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
En sem irtam hogy nincs ertelme vissza mennem. Egy kerdest tettem fel de 12 valaszbol 2 ha a kerdesemre valaszolt a tobbi "felnott" embernek pedig sz@r a felfogasa .. es meg nekem van 9 osztalyom!
2019. febr. 12. 12:17
 17/30 anonim ***** válasza:
96%

Annyira csak nem vagy beteg, mert ezt a kérdést már másodjára is ki tudtad írni.

Ha tényleg beteg vagy, attól tudsz osztályozó vizsgát tenni, aztán tudnád folytatni a tanulmányaidat magántanulóként. Tudnád, ha nem lennél kifogásokkal tele lusta ......

2019. febr. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
Te mar csak tudod mennyire vagyok beteg. Azert irtam ki masodjara mert leszedtek a kerdest. Itt mindenki ennyire okos mindenbe bele szol? Neked munka lustasag? Na huzz el
2019. febr. 12. 12:32
 19/30 anonim ***** válasza:
100%

Hiába hepciáskodsz. Itt veled van a baj. Tudod te mennyien betegek ennyi idősen annyira, hogy nem tudnak járni iskolába? Tudod a magántanulóság pont erre (is) van kitalálva.

Ne mi legyünk már a hibásak azért, mert te betegségre hivatkozva majd rácsődíted a családodra a hatóságot, te jó ég.

Nem szégyelled magad ezért? Nem gáz szerinted 16 évesen az, hogy semmit nem csinálsz csak élősködsz? Annyira nem vagy beteg, mert van erőd ide irkálni meg tanácsokat kéregetni. Aki tényleg betegség miatt nem jár iskolába, az ürül hogy lyuk van a s.eggén, nem hogy osztja az észt gyakorin, mint te, jézusom...

2019. febr. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
95%

Most akkor beteg vagy vagy dolgozol?

Mert ennyi idősen, tankötelesen nem dolgozhatsz sehol.

Ha pedig feketén dolgozol, de orvosi igazolásod meg van, az komoly közokirat hamisítás, remélem tudod...

2019. febr. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!