Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 16 eves vagyok meg ebbe az...

16 eves vagyok meg ebbe az evbe tankoteles. Nem jarok iskolaba par hete de van igazolasom. Ha ev vegeig is lesz igazolasom akkor a gyamugy bele szolhat lesz valami gondom ebbol?

Figyelt kérdés

2019. febr. 12. 10:18
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
73%

Mennyire vagy beteg?

Mert a "fáj ez, fáj az", nem indok. Ha pedig mondjuk halálos betegséged, sérülésed van, akkor is pótolnod kell, és vizsgáznod kell az év anyagából. Vagy évet ismételsz.

Amúgy minek ide a gyámügy? Szülőkkel mi van?

2019. febr. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó! Ha annyi lesz a hiányzása, akkor az iskola alapból értesíti a gyámügyet, mert ez a dolga. Kirendelnek majd egy ügyintézőt a kérdezőnek aki foglalkozik az ügyével. Ezért ide gyámügy.
2019. febr. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
#19 legyen mar neked mindegy en mitcsinalok az eletemmel nem vagy te senkim csak egy rossz csoves vagy aki raer egesznap pampogni osztja az eszt a semmire . Nem szegyenlem magam buszke vagyok magamra mert van mire buszke lennem 😉
2019. febr. 12. 13:33
 24/30 A kérdező kommentje:
De te felnott letedre leallsz egy 16evesel veszekedni az a te szegenysegi bizonyitvanyod.Inkabb mennel dolgozni te kutya .. en meg itthon fekszek es meg igy is tobb penz van a penztarcamba mint neked egy ev alatt
2019. febr. 12. 13:37
 25/30 anonim ***** válasza:
100%

Ha annyira el vagy telve önmagaddal, minek kérdezel?

Igen, lehet bajod, de úgy is van pénzed meg egód, szóval kit érdekel? XD

2019. febr. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%
Hiába van pénzed, ha egy aluliskolázott iskola kerülő vagy 16 évesen.
2019. febr. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%
a 9 meglévő osztályt is feltolhatod a seggedbe, kb annyit ér
2019. febr. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%
Jaaaa, hogy tázsvír vagy! Ez mindent megmagyaráz, ott nem szoktak tanulni, dolgozni, írni-olvasni tudni a fiatalok, csak nagy száját nyitni. Csak ebben az a szomorú, hogy te sosem fogod így megkapni azokat a pofonokat az élettől, amik amúgy járnának az ilyen tanulatlan élősködőknek.
2019. febr. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%
"Te kutya". Köszönjük, ezzel most kiderült a származásod is. Jelentem a kérdést. :D
2019. febr. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
81%

Kérdező terhes vagy vagy gyereked van?Azok szoktak így beszélni,akiknek becsúszik 1gyerek középiskolában... Tart még a betegséged?

Nem tudom mire vagy nagyra,de remélem,hogyha ténylegesen szemtelen vagy (ne legyen igazam),de akkor visszakapod egyszer életed során.

Nem lenne jó,ha a gyámügy rátok járna,mert azok mindent megtesznek,ha kell,hogy ne anyáddal élj(ha vele élsz).Ha túl sok a hiányzásod és nem működsz és anyukád se együtt a gyámmal, védelembe vesznek téged (még ennyi évesen is,ha nagyon meg akarják tenni) és ki is emelhetnek a családból és másik családhoz kerülhetsz.

Ha meg neked lesz gyereked,ha lesz,akkor ha nincs meg a megfelelő végzettséged,akkor mindig ellenőrizni fog a családsegítő központ és a gyám,hogy hogyan bánsz a gyerekkel 3s minden perccel elszámoltat majd.

Inkább kerüld el a bajt.

2019. júl. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!