Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lekéstem a határidőt, mit...

Lekéstem a határidőt, mit tegyek most?

Figyelt kérdés
Beadtam a jelentkezésem, minden teljesen rendben volt vele, de nem jelentkeztem az emelt szintű érettségire... nem tudtam, hogy azt is febr 15-ig kell.. mit csináljak most?

2019. márc. 5. 19:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Keress munkát egy évig.
2019. márc. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
nem tudnék már semmit tenni annak érdekében hogy elfogadják?
2019. márc. 5. 19:24
 3/15 anonim ***** válasza:
95%
Nem. Vegyél egy határidő naplót és tanulj az esetből.
2019. márc. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Ezt sajnos benyaltad. Komoly tanulópénz.
2019. márc. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
23%
több hónapod volt rá... kellett neked a végsőkig húzni.. csak gratulálni tudok. elcsesztél 1 évet.
2019. márc. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Az élet egyik fontos tanulsága, hogy a tetteknek (vagy azok hiányának) következményei vannak. Méghozzá néha súlyosak.
2019. márc. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
76%
Sajnálom, vagy pótjelentkezel augusztusba egy másik szakra, amihez nem kell ez az emelt. Vagy tényleg jövő február 15.-ig felviben jelentkezel egyetemre és jelentkezel érettségire is külön.
2019. márc. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
67%

Amit az előző mond, hülyeség. Minek járne egy olyan szakra, amire NEM SZERTENE és FIZETŐS, ahelyett, hogy egy évig tapasztalatot, tudást és pénzt gyűjtene, majd egy olyan szakra járna, ami érdekli is.

Esetleg akkor tudom elképzelni az előbbi megoldást, ha a kérdező egy semmirekellő léhűtő, akinek minegy, hogy hol van, csak lehessen anyuci apuci pénzén élősködni ahelyett, hogy dolgozna/tanulna.

2019. márc. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:D

Kiderült hogy csak félre informaltak.

Suliban lapokon keresztül mindenki jelentkezett arra amire akart, csak nekem azt mondtak hogy neten keresztül is kell:D rögtön másnap elmentem az igazgatohoz es megnyugtattak hogy nem kell sehol sem jelentkezni még 😅

2019. márc. 23. 23:15
 10/15 anonim ***** válasza:
49%
Mi? Miért jelentkeztetnek titeket papíron? Miért használnak egy elavult, lassú, környezetszennyező módszert, ha weben is lehet jelentkezni???
2019. márc. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!