Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Sikerülhet az orvosi egyetem?

Sikerülhet az orvosi egyetem?

Figyelt kérdés

Jelenleg 11.-es vagyok, biológiából mindig megvolt az 5ös bár kémiából rosszabbul állok, az egyetemre viszont mindkét tárgy emelt szintű tudást vár.

Érdekelne kinek mi, hogyan segített az emelt érettségire való felkészüléskor és mennyi idő alatt, főleg a kémiai felkészülés része erdekelne.

Sajnos mindenhonnan azt hallom hogy lehetetlen, hogy orvosira járjak , mivel szakgimnáziumba járok ezáltal 7 érettségit tennék összesen. Esetleg valaki volt már hasonló helyzetben? Sikerülhet ha nyáron/ már most elkezdek készülni a két emeltre?



2019. márc. 19. 08:34
 1/2 anonim ***** válasza:
80%

Ez mind nem jelent semmit.

Egy zseni is elbukhat, és egy átlagos tanuló is átmehet.

A sikered azon múlik, hogy majd az egyetem alatt mennyit tanulsz.

2019. márc. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
54%
Én se szerettem a középsulit, de most az egyetemen kifejezetten jó vagyok pedig matekon épül sok minden és csak 2es voltam belőle.
2019. márc. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!