Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyire gáz ez első vezetési...

Mennyire gáz ez első vezetési órán?

Figyelt kérdés

Ma voltam vezetni életemben először, rutinpálya nélkül levezettem 42 km-t, viszont voltak hibáim (egyértelműen), néha lefulladtam elinduláskor, kormányozni meg ahogy kéne 'szabályosan' kanyarodásnál sem mindig jön össze, mert elfelejtem, hogy kreszben úgy van leírva, illetve visszaváltani 5-ösből 2-esbe néha 5-ösből 4-esbe sikerül.

Mennyire gáz ez így első órán? Csütörtökön is megyek, viszont akkor már belvárosban fogok vezetni, és eléggé félek még :D



2019. ápr. 2. 16:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Semennyire. Senki nem születik profi sofőrnek.
2019. ápr. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Semennyire, ez kb mindenkivel előfordul. 42 km pedig nagyon szép, ha elsőre csak ilyen apróságokat rontottál. Ügyes leszel.
2019. ápr. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!