Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kitől kérjek segítséget?

Kitől kérjek segítséget?

Figyelt kérdés

Üzleti reklám - reklám vállalkozásban.


Elküldtem az osztályfőnökömnek a projektet, amit ápirlis végéig kell leadni, és majus elején fogjuk prezentálni.


26 oldalom van. Az osztályfőnököm azt írta vissza, hogy a BEVEZETÉST kell csak javítani. Wordba írtam. Terória rész megvan, csak a praktikus részt kell megcsinálni. Hogy az én véleményemet írjam oda. De nem tudom egyaltalán, hogy mit írjak oda. Van ott minden ami a reklámhoz tartozik. Hogy a PowerPointba csak a legfontosabb dolgokat kell oda írni. Valami saját munkámat is oda kell tenni. Mit írjak oda mint saját munkát? Ez prezentáció, fog kellenem itt erről beszélni, beszélni, beszélni.


Mit írjak praktukus részre? Mint az én véleményemet. Kérlek segítsetek! :) Köszönöm.


2019. ápr. 5. 13:24
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!