Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha ki van fizetve a forgalmi...

Ha ki van fizetve a forgalmi vizsga, de nem tudok megjelenni, az bukásnak számít? Tehát egy eséllyel kevesebb az 5-ből?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 14. 16:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hívd fel az oktatódat és mond le nála a forgalmi vizsgád, egyébként ő biztos tudja, hogy csak a pénzed veszik-e el vagy 1 el kevesebb alkalmad lesz vizsgázni.
2019. ápr. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudod lemondani ha már ki van fizetve..múltkor kérdeztem utána, csak én azért mert venni akartam előtte pár órát még..hát nem is lett meg.


Lényegtelen..a pénzed el fog veszni, de azt hogy az 5-ből egy alkalmad ha nem jelensz meg annak utána kell kérdezni az oktatótól.

2019. ápr. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Első kettőn megbuktam, a harmadikon nem tudtam megjelenni, de szólni nem tudtam időben, csak előtte kb 20 perccel. Ezért is aggaszt hogy akkor most ugrott még egy lehetőség :/
2019. ápr. 14. 17:44
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen azt tudom hogy a pénz ugrik, de remélem nem mínusz egy lehetőség. Köszönöm a válaszokat!
2019. ápr. 14. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!