Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha koncertek és egyéb rendezvé...

Ha koncertek és egyéb rendezvények szervezésével szeretnék foglalkozni a jövőben, mik a lehetőségek?

Figyelt kérdés

a lehetőségek alatt azt értem, hogy mennyire lehet ezekből megélni, illetve milyen szakon érdemes továbbtanulni? okj, vagy esetleg egyetem? engem elsősorban koncertek szervezése érdekelne a legjobban, például egy Sziget fesztiválra hogyan lehet koncertet szervezni? vagy akár csak egy adott előadó turnéjának egyik állomásán való koncert szervezése, vagy bármire kíváncsi vagyok ezzel kapcsolatban.

továbbtanulás előtt állok, és ezek érdekelnek különösen.



2019. ápr. 24. 21:10
 1/1 anonim válasza:
Rendezvényszervező egy jó szakma lenne, csak lehet kellene mellé még valami, de ez nem biztos. Közgazdaságtant ajánlottak nekem legtöbben. Semmiképpen se szabad várni a lehetőségekre, hanem keresni kell😉
2019. ápr. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!