Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szakdolgozattal kapcsolatban...

Szakdolgozattal kapcsolatban szeretnék egy kis segítséget?! Pls.

Figyelt kérdés

Gazdálkodási menedzserasszisztensnek tanulok és most vagyok 6 hetes nyári szakmai gyakorlaton egy bankban. Fő tantárgyamnak a vállalkozások gazdasági menedzselése (pl. vállalati vezetés, innováció, marketing-bár erről azért van pár ötletem), nem pedig a pénzügy és a számvitel. Szakdolgozatot kellene készítenem a szakmai gyakorlatból, viszont lövésem sincs, hogy hogyan fogjak hozzá, hiszen mégsem írhatom le 15-20 oldalon keresztül, hogy az irattárban voltam és ügyfélanyagokat raktam mappába. Arra gondoltam, hátha van itt valaki, aki tudna segíteni egy kicsit, hogy hogyan kezdjek neki, vagy mit is írhatnék bele.


Előre is ezer köszönet minden segítségnek!!!! :)


2010. júl. 6. 19:56
 1/1 anonim ***** válasza:

1 fogj nyakon a bankban egy ügyintézőt

2 kérj tőle tanácsot

3 írj valmait a bankról ahol vagy.. nekik is van menedzsmentjük marketingjuk stb. Akár kipécézhetsz egy számodra érdekes trméket is konkrétan....

De aki ott doolgozik az tud neked a legjobban segíteni.. persze nem írhatod,hogy kihasaználtak és aktákak pakoltál egséz idő alatt.

Legyél kreatíyv és aktíyv ne hagyjd,hogyx kis aktatológatónka nézzenek.. sok sikert!

2010. júl. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!