Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Most írnám szerdán a kompetenc...

Most írnám szerdán a kompetenciát, jegyre amit én úgy tudok hogy nem arra megy na mindegy nem tudok bemenni az nap suliba és azt mondta a tanár írat pót kompetenciát létezik olyan?

Figyelt kérdés
2019. máj. 27. 19:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem. Ha valaki aznap hiányzik, akkor nem írja meg. És a kompetenciára nem lehet jegyet adni.

Nálunk úgy van, hogy pl. angolból akinek 40 pontból 30, vagy annál több van, az kap egy ötöst. De akinek azalatt, az nem kap egyest, meg semmi ilyesmi.

Talán csak ijesztegetni akar. Vagy egyszerűen egy idióta.

2019. máj. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tényleg nincs pót-kompetencia. Pót érettségi sincs. :D (persze nem ugyanarról van szó, de na. Érted. Az ilyeneknél nem szokott pót lenni.)

Mindenesetre a tanár adhat rá jegyet. Lehet a pót-kompetenciát úgy értette, hogy majd neked is ad feladatokat, hogy neked is tudjon majd jegyet adni.

2019. máj. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
* Mármint a tanárok tényleg nem adnak jegyet a kompetenciára, meg szerintem eléggé szemétség rá adni (mind tudjuk, hogy a kompetencia milyen sietős. Leginkább a matek része, szóval ezért sem a legjobb ezt osztályozni, mert szerintem nem fair). Viszont mindig vannak azok a tanárok, akik "csak azért is".
2019. máj. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!