Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kell tartanom a szóbelitől?

Papics kérdése:

Kell tartanom a szóbelitől?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy nagyon tartok tőle, mert úgy érzem, hogy nullát tudok. Az írásbelik jól sikerültek a tudásomhoz képest (ketteseket kaptam majdnem végig kb) csak az a helyzet, hogy tanulás helyett azt gyakoroltam egész végig, hogy a rendelkezésre álló forrásokból hogy hozzam ki a legjobbat. Viszont szóbelinél nem kapok semmit. Van még öt napom a szóbeliig, ebben az időben tanuljak mint az állat? Csak mert szerintem nem fog bele férni, hogy minden meg legyen addigra, és úgyis azt fogom húzni, amit nem tanulok meg. Én azt terveztem, hogy minden tételt elolvasok háromszor, és akkor legalább fogalmam lesz róla, és tudok majd rizsázni.

2019. jún. 12. 22:47
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Forrás? Úgy érted törin? Mert azt kapsz.

A lényege hogy NE ARRA GONDOLJ MIT NEM AKARSZ HÚZNI, ez nagyon fontos. Találd meg a legjobb témát és csakis arra koncentrálj, meg 1-2 más neked tetszőre. De ne arra, hogy mit nem akarsz húzni.

Amúgy nyugodj meg, a tanároknak nem érdekük megbuktatni, ha nem utálnak akkor áttolnak.

2019. jún. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!