Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ti hogyan viselitek a vizsgaid...

Ti hogyan viselitek a vizsgaidőszakot? (egyetemisták) Valami jó tipp, hogy ne őrüljek bele a stresszbe?

Figyelt kérdés

#egyetem #vizsga #egyetemista #vizgsaidőszak
2019. jún. 12. 23:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sport segít levezetni a stresszt
2019. jún. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Engem a meleg jobban zavar, legszívesebben csak aludni és jégkrémet zabálni lenne kedvem :D
2019. jún. 13. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 trollll ***** válasza:
79%
Én inkább elengedek pár vizsgát, mintsem az idegeimet tegyem tönkre
2019. jún. 13. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Xanax vagy frontin :D
2019. jún. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én igyekeztem minden nap vagy sétálni egy órát, vagy futni 20-30 percet legalább, délutánonként.


Este zenét hallgattam, sokszor kemény rockot vagy metált, az megnyugtatott. Ha jól haladtam az anyaggal, akkor ritkàn megnèztem egy filmet.


Sokszor néztem meg az évfolyam levlistát, hátha megtudtam valami infót a vizsgákat illetően, pl. kidolgozott jegyzeteket töltöttem le.

2021. szept. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!