Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szóbeli érettségi matekból?

Szóbeli érettségi matekból?

Figyelt kérdés

Sajnos nem sikerült az írásbeli így mennem kell matek szóbelire..

Aki volt már matek szóbelin jó lenne,ha valami tapasztalatot atadna, tényleg minden benne van a négyjegyűbe? (fontosabb fogalmak) mennyire segítenek? Itt jó fej tanárok vannak, de félek nagyon nem csak matekból, hanem az összes többi tantárgyból... (Egyébként tanulok nem arról van szó, hogy nem)



2019. jún. 13. 01:27
 1/7 anonim ***** válasza:
34%

Hú barátom, sok sikert. Itt aztán nem fogsz tudni kamuzni, a tényeket követelik. Ha jól tudom, legalább 3-ast kell elérned. Én nem voltam, de osztálytársaim igen. A tanárok nem fognak szívózni, szóbelin már senkivel nem szívóznak, próbálnak majd átrugdalni. Nekik sem érdekük, hogy megbukj.


A fogalmak nem igazán fognak segíteni, amikor példát kell megoldani, és azt is kell,igaz?

2019. jún. 13. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%

A függvény táblában minden benne van, de ugyanez igaz volt az írásbeli részre is, ha ott nem tudtad használni megfelelően, akkor arra ne apellálj, hogy szóbeli menni fog.


Itt van pár minta tétel az oktatási hivataltól: [link]

2019. jún. 13. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

Nekem matek szóbelin volt kB 10 feladat.

Volt, amit magamtól megtudtam csinálni és volt olyan is, hogy odajott a matektanarom és megsúgta az eredményt. Nem akarnak megbuktatni. Meg más tantargyban is segítenek.

2019. jún. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nos a tételek meg vannak, tudom milyen fogalmak lesznek sőt konkrét feladatot is kaptam ami benne lesz és már kidolgoztam. Csak kicsit félek, mert nem nagyon szeretek beszélni.. :( na majd túlélem valahogy, köszönöm a választ!
2019. jún. 16. 10:14
 5/7 anonim ***** válasza:
Kéz és lábtörést! Komolyan! Írd majd meg, mi lett!
2019. jún. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mindenképp írok! És egyébként nekem elég lenne csak a fogalmak a ketteshez, de hármasra hajtok azért az csak jobban néz ki a bizibe,köszönöm!
2019. jún. 16. 20:55
 7/7 A kérdező kommentje:

Sikerült!!

😄

2019. jún. 20. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!